Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos az aggodalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos az aggodalmam a barátnőmet illetően?

Figyelt kérdés

Barátnőm jövőhéten részt vesz a kollégáival egy csapatépítő balatoni hétvégén egyik kollega szervezésében. Nyilván mivel nem vagyok a munkatársuk, meghívva sem vagyok. A bökkenő csupán annyi, hogy barátnőm ill. egy kollegina lesznek csak ott nők, a többiek mind férfiak (ha jól tudom 8-an).

Nyilván iszogatni is fognak, amivel önmagában még nem is lenne baj, de kicsit féltem a barátnőmet, tekintve a férfi-nő arányt. Mennyire kell aggódnom?


2016. júl. 27. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátnődet. :-)
2016. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te ismered, hogy mennyire hajlamos idegen pasikkal összébb melegedni. Alaptalanul én nem aggódnék.
2016. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ezzel csak az a gond, ha rámész önsajnálkozásba kezd hogy tud magára vigyázni meg miért akaszkodsz rá.

Ha nem mész vele akkor az lesz a problémája h ennyire lesz.od biztos, benne van hogy vlami részeg f_sz leveszi a lábáról bead valami hiteles sajnálkozó dumát, s a csaj hát mit csináljon ha iszik és ráadásul kimarad szex és felizgatják.

attól is függ mennyi időre szól ez a wellness. Amúgy meg tudod milyenek a mai lányok többsége kivétel nélkül. Szexkapcsolat 2-3 nap rendszereséggel, ha 1 hét kimarad akkor csalódnak magukban. s mind eközben váltik állítják hogy nekik jó a független lét, meg nem keresnek komolyat.

Én a helyedbe l.szrnám aztán majd jelentkezik, ha meg kiderülne hogy ilyet tett akkor ajtót nyitok, de még ex se lesz mert törlöm.

Na de ez a legroszabb eset. attól függ mennyire erkölcsi, őszinte, mennyire ismeritek egymást, mióta vagytok együtt.

2016. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, h mennyire bízol benne... Én mondom megbíztam annyira a partnereimben, h ilyesmi nem okozott gondot.
2016. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul esne, ha a barátom kinézné belőlem, hogy megcsalom... Ha ribinek tart, minek van velem?

Szerinted ha meg akarna csalni, akkor nem oldaná meg csapatépítő hétvége nélkül?

Az meg, hogy iszogatnak... én minél többet iszok, annál jobban undorodok minden pasi érintésétől, aki nem a párom.

2016. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy aggódnod kell, az már régen rossz.
2016. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért szerintem ha megbízik benne, valamennyi félelem még lehet.. nem biztos hogy a barátnőjébe nem bízik.. inkább a többi férfiba akiket lehet pont nem érdekli hogy a csaj foglalt.

Kérdező én azt mondom neked, hogy ha én mennék, jól esne hogy a barátom aggódik, de ha szeretem, teljesen leszarnám hogy a józskapista mennyire csapja a szelet vagy sem :)

Mielőtt elmegy elégítsd ki rendesen, aztán hadd menjen :D

2016. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a válaszod :)

Te azért eléggé átérzed úgy látom, tény, hogy barátnőm elég közvetlen ill. ha iszik akkor még inkább az, de remélem ezt nem fogják félreérteni a "kedves" munkatársai :D

2016. júl. 30. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem le sz baj, nyugi. :)
2016. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!