Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha a ferjem libidoja sokkal nagyobb az enyemnel?

Figyelt kérdés
Harom kis gyerekunk van, szinte mindig hulla vagyok. Amugy sem tul nagy a libidom, heti 1-2 alkalom, nekem boven eleg lenne, a ferjem viszont naponta csinalna ennyiszer, ezert neha mar kenyszernek erzem, hiaba csunyan hangzik, raadasul, mivel keves az ido a gyerekek miatt, rogton szinte a kozepebe vagunk, ami nekem nagyon nem jo, neha mar csak tul akarok lenni rajta. Ha felhozom, akkor persze en vagyok a hibas...

2019. aug. 28. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
És ez az elején neked nem tűnt fel? Három gyerek után kell rájönni, hogy nem egyeznek az igémyeitek?!
2019. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ramos ökle ***** válasza:
14%
Nem kell aggódni, nemsokára lesz majd más, aki a kedvére tesz. Vagy már van is.
2019. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

#2

"Harom kis gyerekunk van, szinte mindig hulla vagyok."

+

"keves az ido a gyerekek miatt, rogton szinte a kozepebe vagunk"


Szerinted 1-2-3 gyerekkel ezelőtt ezek az állapotok fenn álltak? Mennyire vagy te ostoba?

2019. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy találjátok meg azt az arany középutat, ami még mindkettőtöknek belefér.

Meg kell érteni, hogy megváltoztak a dolgok, sokkal fáradtabb vagy, mások már az igényeid. Ő is vállalta a gyerekeket, ha intelligens és szeret, meg kell értenie, hogy ne viselkedjen ennyire állatiasan.

2019. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy ő is sokkal jobban jár, ha úgy csináljátok hogy te is élvezd.(szépen felépítve, nem csak belevágva a közepébe...) Ha te is élvezed, minden bizonnyal gyakrabban fogod akarni, mint így, hogy kényszer. Senki sem szereti a kötelező dolgokat.


Nő vagyok, de sokkal jobban szoktam élvezni, ha például n kezdemenyezek. Szeretem, ha a párom megadja az esélyt nekem a kezdeményezésre, és néha kicsit türelmes. Lehet, hogy akár egy óraval később sokkal jobban esik, mint amikor épp csomó dolgom van. Beszéld meg vele, hogy akkor csináljátok, amikor nem tornyosulnak a különböző feladatok, mert akkor tuti hogy nem tudod beleélni magad.

2019. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ostoba?Miert is, kifejtened?Vagy nem vagy a helyemben, igy konnyu osztani az eszt?
2019. aug. 28. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele,hogy neked igy nagyon nem jó.És mi az,hogy egyből a közepébe vágtok?Semmi előjáték?Hát ez igy nekem se volna jó.
2019. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez az, kedves utolso, neki epp kedve van, en meg el vagyok havazva a gyerekek koruli teendokkel, egyaltalan nem vagyok szexre hangolva, mondom este, ha csend lesz. De bem mert az nem spontan, nem szeret tervezgetni elore blabla.
2019. aug. 28. 17:48
 9/17 A kérdező kommentje:
Hat ha a rogtoni taperolas vkinek elojatek, akkor van ket perc, de vhogy en annyira nem dijazom.Es igen 1-2-3 gyerekkel ezelott mas volt a helyzet, erthetoen megvaltoztak a dolgok, vagyis hat neki annyira nem ertheto...
2019. aug. 28. 17:51
 10/17 anonim ***** válasza:
Heti 1-2... nekem az már maga a Kánaán lenne! Nálunk 2-3 havonta van egy. Ezt csak az arányok miatt írtam.
2019. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!