Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak, ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha a ferjem libidoja sokkal nagyobb az enyemnel?

Figyelt kérdés
Harom kis gyerekunk van, szinte mindig hulla vagyok. Amugy sem tul nagy a libidom, heti 1-2 alkalom, nekem boven eleg lenne, a ferjem viszont naponta csinalna ennyiszer, ezert neha mar kenyszernek erzem, hiaba csunyan hangzik, raadasul, mivel keves az ido a gyerekek miatt, rogton szinte a kozepebe vagunk, ami nekem nagyon nem jo, neha mar csak tul akarok lenni rajta. Ha felhozom, akkor persze en vagyok a hibas...

2019. aug. 28. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

passzold le a gyerekeket neki 1 hétre :D

ird fel mit kell tenni melyikkel mi a napirend


majd leesik neki h elég fárasztó 3 gyerek

2019. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
#13 Ezzel egyidőben anyukát pedig küldd el dolgozni! De olyan munkát keressen ám, amiből fenntartják a házat, kifizetik a rezsit, és eltartja magát, a 3 gyereket és természetesen apukát is.
2019. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Megnézném, melyik a fárasztóbb.
2019. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Lepd meg egy maszturbátorral...beszéljetek a nyitott kapcsolat lehetőségéről...
2019. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%
14es, gondolod apuka fizetéséből futja hitelre, rezsire, gyerekekre? Szerinted anyuka nem kap gyedet, ha otthon van?persze nem teljes fizetés, de azért valamennyi csak bejön a családival együtt. Úgyhogy hagyjuk már azokat a kijelentéseket, hogy amíg anyuka otthon van a gyerekekkel, akkor apuka tartja el.
2019. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

Tapasztalatom szerint ha apuka kivenne a reszet a hazimunkabol es a gyerekekbol, kelloen lefaradna es a libidoja is lemenne mikozben a tied javulna.

Kevesbe faradt no jobban kivanja a szexet, ez a titok.

2019. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Minden férfi ilyen! Verd ki neki sokszor kézzel, ha boldognak szeretnéd látn! Kérd gyakran hogy segítsen a házimunkádban, és olyankor verd ki neki, vagy légy más módon kedvesebb, és rájön, hogy kihasznál, és a megosztott teher is növel majd a libidódat, az övét pedig csökkenti! :)

F/60

2019. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!