Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért fogadják rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért fogadják rosszul a párjuk visszautasítását?

Figyelt kérdés

Ha meg van beszélve, hogy aznap este szex lesz, és feljön hozzám kiöltözve, de ezt mondom:


"Ne haragudj, de miközben vártalak, elkezdtem olvasni Richard Dawkins: Az önző gén című könyvét. Nagyon érdekes, tudományos könyv, teljesen belemerültem. Ne haragudj, de ma este inkább olvasnék. Majd holnap felmegyek hozzád, és viszek egy pizzát"


A nő ahelyett, hogy meegértené, durcizni fog. Ha nem ott nyilvánvalóan, látszik rajta, az arcán. Sőt szinte biztos, hogy holnap nem fog ráérni.


Miért ilyen képmutatóak a nők? Miért nem büszkék arra, hogy végre beakadt egy pasi, aki nem szexmániás, hanem érdekli más is, és nem nőzni megy, hanem művelődik. Nem bunkóság ez?


Vélemény?


2019. aug. 29. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, meg van beszélve a randi, készülök, elmegyek hozzád, utazok ki tudja, mennyit, hogy találkozzunk, és te meg hazaküldesz, mert most olvasol. Én is szeretek olvasni, és átérzem, baromira könnyű belemerülni egy jó könyvbe, nem arról van szó, de azért ennyi alap tisztelet van bennem a másik ember iránt, hogy ha már ott van, és direkt azért jött, mert megbeszéltük (amiben én is benne voltam), akkor rá fordítom a figyelmem és az időm. És nem feltétlenül kötelező szexelni se, lehet összebújva filmezni vagy akár mesélni neki a könyvről, tökmindegy, de ilyen szituációban így elküldeni oltári nagy parasztság, és igenis jogos, ha emiatt megbántódik és haragszik rád.

És ez nem a szexről meg nem a visszautasításról meg a hirtelen megváltozott hangulatodról szól. A másik ember idejét miattad dobta a kukába, nyilván ha előre szólsz, és időben lemondod a randit, neki is lett volna jobb dolga is, mint hozzád menni majd elküldve hazakullogni.

2019. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11


Mivel te normálisam írtál, ráadásul sokat, ezért neked még külön regálok.

2019. aug. 29. 20:29
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván senkinek sem esik jól, ha egy magát férfinek nevező kisfiú olvas, játszik, meccset néz, mondván, az most előbbre való nálad. Az ilyennek nem kell kapcsolat,előbb nőjön fel!
2019. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azóval az igért válaszom:


Lehetséges, hogy bunkóság, de akkor én ilyen vagyok. Számos pasi van a világon, aki bunkó a nőkkel, mégsem származik belőle semmi hátránya, ugyanúgy vannak nők az életében továbbra is. Ez alapján nem csinálok hülyeséget. A másik meg az, hogy az a nő nem a feleségem, nem is volt velem jóban, rosszban stb. Érzelmileg abszolút hidegen hagy, és szerintem én is őt. Amennyit beszél a volt pasijáról, az alapjám biztos, hogy simán ejtené velem a szexet, ha az a "lovag" egyszer bevágtatna hozzá aznap este, mert az volt élete szerelme (nem pedig én). A másik: Sokan kiakadtak itt Richars Dawkins neve hallatán. Ehhez néhány gondolat: A magam részéről gyűlölöm a vallást, mert az én életemet is tönkretette. Emlékszem, fiatal srácként volt egy barátnőm és tilos volt vele dugnom, mert ugye bűn... :D Richard Dawkins konyveinek, filmjeinek hatására kezdett kitisztulni a gondolkodásom. Dawkins számomra egy hős. Amúgy olvasok más tudományos írókat is (pl. Gribbin, Cox, Hawking) de Dawkins-ban vam valami, ami egyedivé teszi. Bár ez elmondható a másik három szerzőre is.

2019. aug. 29. 22:41
 15/15 anonim ***** válasza:

"A nők miért fogadják rosszul a párjuk visszautasítását?"


Az általad leírtak alapján az a nő nem a párod.


(Mondjuk abból, ahogy fogalmaztál, eléggé lejön az is, hogy ez az egész egy általad kitalált helyzet, nem pedig olyan, ami a valóságban megtörtént.)

2019. aug. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!