Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet zavarja hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet zavarja hogy nem fogadják el a szüleim mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Szüleim nem fogadják el őt mert más bőrszínű, én mondtam neki hogy a szüleimnek semmi köze hozzánk és ne foglalkozzon velük, de tiszta szarul érzi magát és nem tudom hogyan nyugtassam meg..Én mondtam szüleimnek hogy lehet ezt a viselkedésük Magyarországon tolerálták de itt nem fogják és jobb lenne ha változtatnának ezen, de ők sem értik meg magyarázkodhatok én nekik.
2018. júl. 28. 07:28
 1/3 peca1000 ***** válasza:
13%

Próbálj meg èrthetően fogalmazni, hogy mit akarsz mondani, főleg a végét.


Más bőrszínű emberekhez más kultúra, viselkedési normák tartoznak, általában nem tolerálják egymást, így helyes.


Csak a liberális, PC, gender média, politika próbálja meg ráerőltetni az egyiket a másikra, és aki erre nem vevő, az rasszista, fasiszta stb.


Keress ugyanolyan bőrszínű társat magadnak, amilyen vagy, és nem lesz gondod.


Vagy járjál vele.


Az ő szülei, rokonai elfogadnak téged?


Sanszos, hogy nem fognak.

2018. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer voltam náluk, és a szüleivel meg a tesójával is jóban vagyok, elfogadtak csak az enyémek nem képesek elfogadni a barátnőmet..Illetve semmilyen nagy különbséget nem tapasztalok az ő családjukban. Teljesen átlagos emberek.
2018. júl. 28. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első is tipikus rasszista agymosott narancsrajongó. Ne fogalkozz az ilyen idiòtákkal, se a szüleiddel. Nem kell, hogy elfogadák. A saját szegénységi bizonyítványukaz írják meg vele. NEKED nincs miért szégyenkezned, nekik annál inkább. Na nem a barátnőd miatt, hanem mert ilyen ostobák.
2018. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!