Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elvárjátok a barátnőtöktől, hogy?

Figyelt kérdés

Diétázzon, komolyan figyeljen oda az étkezésre, kalóriát számoljon, ne fogyasszon cukrot egyáltalán?


Vagy elég, ha csak nem engedi el magát, és nem eszik össze mindent?


(én is igyekszem odafigyelni, nem eszek csokit/csipset, krumpli helyett szinte csak rizs, illetve kizárólag csapvizet iszok, de a cukorról teljesen lemondani még nem sikerült)


2019. jan. 30. 17:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Persze hogy elvárják , de saját magukkal nem ilyen kritikusak a ferfiak (sajnos)

Ők elhanyagolhatják a testük lehetnek pocakos apu testűek , de ők elvárják a vékony fullos testet hogy az legyen a nőnek

2019. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Krumpli helyett rizs? Remek:D
2019. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Azt várom el, hogy ne pusztítsa magát, ne menjen tönkre fizikailag (az elhízást is beleértve). Ha ezt úgy is meg tudja tenni, hogy eszik chipset, édességet (mértékkel), akkor semmi gond. Ha kevésbé szerencsés alkat (mint én is), akinek nagyon oda kell figyelni, hogy mit ehet és mennyit, akkor úgy.
2019. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Teszek rá, hogy mit csinál, csak jól nézzen ki és legyen nagyon ápolt.
2019. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Tehát ha sovány, de a vérképe borzalmas, mehet mértékkel a csipsz?
2019. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként meg ezerszer inkább egy laza, életvidám csajszi kis túlsúllyal, mint egy modell alkatú jégkirálynő, akivel egy fagyit nem lehet megenni, mert abban szénhidrát van.

Persze ha van laza, életvidám fitneszmodell, akinek pont én vagyok álmai hercege, nem fogom elzavarni. :D De valahogy eddig mindig pont elkerültük egymást. :D

2019. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

"Diétázzon, kalóriát számoljon, ne fogyasszon cukrot egyáltalán?" <-- Nem várom el.

"figyeljen oda az étkezésre" <-- Alap szinten azért elvárható mindenkitől.

2019. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Abban az esetben várhatja el ezt a férfi a nőtől,ha ő is hasonlóan diétázik és odafigyel magára.
2019. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%

8.-nak.


Nálunk barátnőm nagyon sportos. Én meg nem, sőt. Ő a husibb pasikat szereti.


A nő szép legyen, a pasi meg gazdag. ÉN így állok ehhez!

2019. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Gazdagság nem ér semmit. Pénzzel nem lehet szexelni nem okoz orgazmust

Azért a dagadt apu testű férfi sem szexi .

2019. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!