Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy pasi mindenképp (csak) barát akar maradni szakítás után? Lent leírom részletesebben.

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy sráccal, nem volt komoly a dolog, bár ő utalt rá, hogy lehetne, de én nem akartam, mert előző barátnőjét is megcsalta. Viszont nagyon vonzott, ezért valami mégis volt köztünk. Aztán volt egy kisebb nézeteltérés köztünk, ami után kb 2-3 hétre eltűnt. Mikor újra keresett azt mondta legyünk barátok. Meglepett mert nem lett kimondva, hogy vége köztünk annak ami volt. Mondtam, hogy nekem nem megy azok után ami volt köztünk. 1-2 hétig nem keresett, majd újra írt, hogy ő ezt nem tudja elfogadni, hogy ne legyünk barátok. Nem értem, mi ez? Ő ennyire könnyen átváltott barátságba? És ha tényleg csak barát akar lenni miért erőlteti ennyire? Van sok barátja. Vagy ha újra többet akar, akkor mért mondja, hogy csak barátok legyünk? Nem értem, és nem ad egyenes választ. Szerintetek..?
2019. szept. 1. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs.

F

2019. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hellmano ***** válasza:
Ne kelljen ilyen barát, mert rámegy a következő kapcsolatod, ha ez az ember, mindig a közeledben marad. Egyértelmű a célja, hogy a közeledben maradjon és szúrni tudjon , ez a cél. Szabadulj meg tőle.
2019. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De azóta tényleg nem közeledik, tényleg úgy beszél mintha csak barátok lennék.. Fura. Nem értem.
2019. szept. 1. 19:55
 4/12 Hellmano ***** válasza:
De nézz magadba, minek kellene neked egy ilyen barát? Annyira egyértelmű, hogy látja nem jött össze neki, amit akart és most ezzel akar a közeledbe maradni, hogy "barát". Ugye így beszélgetni fogtok és előbb vagy utóbb, majd bedőlsz neki. Túl átlátszó és mint írtam ilyen "barátot" soha ne akarj magadnak, de majd tanulsz belőle, ha mégis úgy döntesz.
2019. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, ezt értem, de engem most az zavar, hogy nem akar többet, mert én akarnék. Hagyjuk most azt, hogy semmi értelme stb. Szóval nem értem mért nem közeledik..
2019. szept. 1. 20:00
 6/12 Hellmano ***** válasza:
Hát, akkor egészségedre, ha te meg azt akarod, hogy legyen valami, akkor feleslegesen írtam, amiket írtam, hisz nyitott lábakkal várod gyakorlatilag a történtek után is...hisz azon vagy kiakadva, hogy nem akar többet.
2019. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt most full nem értem, én vagyok az Antikrisztus azért, mert tetszik egy srác, akivel eddig együtt voltam? Mindegy hagyjuk is, engem most az érdekel, hogy létezik e, hogy tényleg csak barát akar lenni, semmi több..
2019. szept. 1. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Holnap suli írány aludni pistike!
2019. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Létezik, valszeg a 3 hét alatt talált fullosabb muffot.
2019. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké, és akkor miért nem hagy engem? Miért erőlteti, hogy barátok legyünk??
2019. szept. 1. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!