Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért szakítanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon mérges vagyok a páromra. (én vagyok a nő)

Tegnap este közös programunk volt, mikor kitett a lakasomnal mondta hogy fel ora mulva jön, es indulhatunk. En nagyon kapkodtam, zuhanyoztam, borotválkoztam, hajat mostam, hajat száritottam, sminkeltem, feloltoztem, mindezt 35 perc alatt!!! Amikor kimentem a kocsihoz akkor mondtam hogy "dejo csak 5 percet késtem" erre egyből a fejemhez vágta hogy "hát ennyi idő alatt mindenki elkészül".

Csajok... Ti 35 perc alatt megtudtok csinálni ennyi mindent, nyugodt tempóban, de őszintén? A hajam amúgy kb derékig ér, tehat nem 2 perc megszaritani.

Amugy nem azért vagyok merges mert hisztis pi*a vagyok, hanem azert mert minden péntek este elmegyunk együtt bevasarolni, és én kb 45-50 percet várok arra, hogy ő lezuhanyozzon és átöltözzön.... Annyira felidegesitett ez a beszólása..... :D



2019. aug. 24. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Banyek, ha emiatt felmerül a szakítás gondolata, akkor igen, szakíts, most azonnal!!! 😑😑😑
2019. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%

Szakítani nem szakítanék, de lehet zsigerből sarkon fordultam volna, hogy "jajj bocsi, elfelejtettem még valamit" és várattam volna tovább :D Majd kijelenteném, hogy utálok ilyen gyerekes lenni hosszútávon, szóval jó lenne, ha ő is összeszedné magát, ahogy én, és nem nyígna 5 percen, mint egy sértett királykisasszony.

Amúgy elkészülök ennyi idő alatt, kapkodás nélkül, de 2 órát is tudok pepecselni ugyanazzal, ha akarok.

2019. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezért nem szakítanék, de értelek.
2019. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen dolog miatt mindenki szakítana, nem lennének párkapcsolatok. De itt úgyis mindenki azt fogja neked tanácsolni, hogy szakíts.
2019. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelni sem tudom, hogy csináltad mindezt 35 perc alatt, és itt most elsősorban a hajszárításra gondolok, mert a többit azért lehet, ha valaki nagyon akarja.


Ezért még nyilván nem szakítanék :)

2019. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5, a hajam félig-meddig vizes maradt, és egyszerre 3 felé próbáltam rohangálni a lakásban... :D
2019. aug. 24. 19:37
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Azért lábat csókolni ne kelljen már, mert indulásra kész tudtál lenni a megbeszélt 30perc helyett 35 alatt. Ráadásul nekem egy ilyen kör annyi idő alatt van meg, amennyi alatt kell. Ha 20, akkor annyi. De tegnap meló meg munkavacsora között 10 perc alatt lezuhanyoztam, átöztem, sminkeltem.


Ami magát a beszólást illeti, aki nem hajlandó várni egy nőre, az nem érdemli meg. Főleg, ha a késés akademische Viertelstundén belül van. De ez ettől még nem ok a szakításra. Az viszont az, hogy benned ez felmerült.

2019. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért az se semmi, amikor egy nőtől azt olvasod: borotválkoztam

:DD

2019. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fejedhez vágta, hanem ez egy szimpla viccesnek szánt odabökés volt, amit eszméletlenül túlreagálsz. Papucs módjára borult volna le előtted, vagy mit kellett volna tennie?


Az ilyen sztoriknál általában az szokott lenni, hogy apró részleteket kihagynak belőle, minthogy jó ideje semmibe nézi őket a párjuk és úgy viselkedik velük, mintha egy zsák szemét lenne. Ha nincs a háttérben ilyesmi és tényleg csak ennyi történt, akkor a szakítás gondolata egészen nevetséges.

2019. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

#8 bármilyen meglepô, nem csettintésre lesz tükörsima a lábunk meg a hónaljunk.

Kérdezô, higgadj le egy kicsit. "Én nagyon kapkodtam" Mi a csudának kapkodtál? Bôven elég lett volna lezuhanyozni és felöltözni. Hajadat feldobod balerina kontyba és kész. Nekem egy komplett öntatatozás (hajmosás, gyantázás, körömreszelés- festés) 1 óra. Ha hajat festek, akkor másfél óra kell. Ha úgy gondolom, hogy nincs ennyi idôm, nem állok neki. Hidd el, nem érdemes egyetlen pasi miatt se kapkodni. (pláne kapkodva borotválni magad. Csúnya sérülés lehet belôle)

2019. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!