Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzom az agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom az agresszív férfiakat?

Figyelt kérdés

Édesapám sohasem bántalmazott, ingerlékeny, de sosem ütött meg. Azt vettem észre magamon, hogy minden férfi, akivel kapcsolatba kerültem ugyanúgy agresszív volt, nem vertek engem, de a falat sokszor, kis dolgokon felhúzták magukat. Ami még mind közös bennük, hogy egyiküket 1 évesen elhagyta az apja, a másikat verte, a harmadiknak alkoholista apja volt, a nevelőapja meg az anyját verte.


Mi állhat ennek hátterében?

Mindig próbáltam a lelküket "megmenteni..."

Csak kíváncsi lennék, miért megy az életemben folyamatosan ez így.


24L


2019. szept. 1. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

A fentebb leírtak közül rám több is igaz, mégsem lettem agresszív..


Szóval nem feltétlen ebből következik az amit te leírsz.

2019. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Rockarc ***** válasza:
48%

Szerintem kevered a hatarozottsagot es a ferfiassagot az agresszioval. Mert ezt lattad edesapadtol, hogy igy viselkedik egy ferfi. Eleg idos vagy mar, hogy levetkozd ezt a hibas kepet, ami beledrogzult, keress egy olyan hiteles ferfit a multadban, akit jol ismeresz es tenyleg jonak gondolsz. Lehet ez egy tanar, a szomszed, egy edzo stb. Utana mar egyszerubb lesz egy hozza hasonlot keresni, aki nem bontja le a hazatok falat.


43F

2019. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a határozottságot összekeverném az agresszióval. :)

Nem nevezném azt határozottságnak, hogy például az egyik exem idegességében otthon belerúgott úgy egy tyúkba, hogy megdöglött.

Vagy a másik egy focimeccsen szétvert egy gyereket azért, mert beszólt neki. Mikor minden meccsen előfordul az ilyen. És nem egyszeri alkalmak ezek.


Holott mindkettő srácot jó embernek tartom, utána mindkettő sírt a tettei miatt.

2019. szept. 1. 23:27
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Mert tudat alatt másolod a szüleid mintáját és még mindig nem tudtad ezt kezelni.


Gondold végig, hogy milyen ember az apád és az anyád, mi az amit ebből te nem szeretnél tovább vinni és ha legközelebb felfedezed a párhuzamot egy férfi viselkedése és a nem kívánt tulajdonság jegy között, akkor nemes egyszerűséggel tovább állsz és nem mented meg. Olyat egyébként sem lehet, te csak a saját életedért tudsz felelni.

2019. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Rockarc ***** válasza:
100%

Amikor osszejottel veluk, akkor tudtal ezekrol? Nyilvan nem. Addig csak annyit ereztel, hogy dol beloluk a tesztoszteron, rendkivul hatarozottan lepnek fel, es meg az elfojtott agresszio jeleit sem ismerted fel. Amikor meg elojott az enjuk, akkor racsodalkoztal, nezd mar, ez is bontja a falat! Ha belefutsz egy ilyenbe, arra azt mondjak veletlen, keress masikat. Ha az osszes ilyen, akkor viszont benned van a hiba.


Ezt egyebkent fel is ismerted, mint jelenseg. En csak tippeltem az okra, mert altalaban ez szokott lenni. Attol, hogy tagadod, meg erdemes lenne egy onvizsgalatot tartanod, hogy vajon miert az ilyeneknek adsz eselyt. Mert mindet te valasztottad, es akkor bizony a mintaval van gond, ami alapjan szelektalsz. A legfontosabb minta egy ember eleteben, plane mikor meg a szarnyait bontogatja, az pedig a szulo. Marha nehez egyebkent ezen valtoztatni, sok tudatossag kell hozza. Te vagy az a lany, akit egesz eleteben vegigkiser ez, ha nem kezdesz a dolgok moge nezni. Keresd a mintazatokat az exeidben, fedezd fel a gyenge pontjaidat, es allj ellen azoknak a keszteteseknek, amikkel hatni tudtak rad. Csak akkor fog oszlani a kod.


43F

2019. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzod őket, inkább te vonzódsz hozzájuk. Ne akard játszani a megmentot.
2019. szept. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nagypapád, bátyád, nagybácsid? Ők sem hisztiznek?
2019. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nagypapáimat nem ismertem, illetve egyiket igen, de nem álltunk olyan közeli kapcsolatban. Csak húgom van, és anyunak egy öccse, de vele is ritkán találkozom/találkoztam.
2019. szept. 1. 23:52
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

Jézusom, most erre senki se mondja, hogy nem te választod ezeket.

Én tisztán látom néhány csajon, hogy nekik csak az egresszív férfiak tetszenek, mert azt érzik férfinak.

2019. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Lehet simán, hogy a nagypapád ilyen.

A családi arcvonások azok amik ismerősnek, szeretettelinek hatnak mindenkinek, és az arra hasonlítókat választjuk ki magunk mellé.

2019. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!