Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonhatnak felelősségre?

Figyelt kérdés

Páromnak mondtam hogy szakítani akarok. Nem vagyok hajlandó békülni. Már nem az első eset. Erre elment és próbált volna csókkal elbúcsúzni de visszautasítottam. Azt mondta nincs kedve élni. Meg akar halni. Ha tényleg baja lesz akkor engem vonhatnak felelősségre? Nem hiányzik a fejem fölé egy rendőrségi nyomozás várandósan és anyakent. Mit csináljak? Próbálok erős maradni a lányom miatt de belül nagyon zavar hogy így áll a szakításhoz. Nem akarok neki rosszat sak nyugalmat az életünkben. Ez olyan nagy kérés? Beláttam hogy nem működik az együttélés és külön lenne a legjobb. Szerintem nem kellene engem lelkileg ezzel fenyegetnie. Mit tanácsoltok?


31N


2019. szept. 5. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Keresztény lelkigondozó... Ekkora hülyeséget soha nem hallottam... Ha eloltasz egy tüzet miért raknál a helyére egy másikat? Ne vicceljünk már.. Az egész kereszténységet úgy betiltanám, ahogy van..
2019. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az öngyilkossággal való fenyegetőzés manipuláció, lelki bántalmazás.
2019. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy miért akarsz szakítani vele? Reménytelen eset?
2019. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Reménytelen. Hazajött és dörömböl az ajtón a másik szobába ahova bezárkóztam a lányommal. Le se szarja hogy reggel neki mennie kell dolgozni a lanyomnak meg oviba kell menni. Ő beszelgetni akar. Pedig tisztán és érthetően megmondtam neki hogy vége. Most én vagyok a hibás hogy ő nem tud aludni amíg nem -beszéltünk. Pedig csak csendben el kellene feküdnie ahogy m8 is tesszük.
2019. szept. 5. 23:36
 15/16 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ő egy idióta pszichopata, nehogy már egy ilyen után kelljen sírni. Ezt azért csinálja, mert tudja, hogy ezzel sakkban tud tartani,te meg futsz utána és sosem fogsz vele szakítani, félsz tőle.

Ha valóban megtenné amit mond, akkor veled semmit nem tehetnek, de ki fognak kérdezni.

2019. szept. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én nem sírok utána. Isten ments.
2019. szept. 6. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!