Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakran vitát generálok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran vitát generálok és megsértődöm feleslegesen. Hogyan tudnék ezen változtatni és megérteni hogy ilyenkor jobb ha hallgatok?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy a mostani párom mellett nagyon sértődékeny lettem...talán az a baj, hogy az első kapcsolatomban pont az ellenkezőjét csináltam és nem mondtam el mi a baj, nem volt jó ..aztán a 2 . kapcsolatban szinte soha nem veszekedtünk és inkább szenvedélyes viszony volt, de nem éreztem közel a lelkemhez az akkori párom, és most ebben a 3. és remélhetőleg utolsó kapcsolatban már az elejétől mindig elmondom őszintén , ha zavar valami viszont úgy vettem észre hogy most meg átestem a ló túloldalára.

Túlságosan hamar megsértődöm, rögtön kimondom amire gondolok, aztán persze megbánom de sokszor akkor már késő.

Nem tudom, hogy a párom az aki ezt kihozza belőlem vagy én változtam meg.

Azt tudom, hogy sokszor azzal bánt meg , hogy úgy érzem nem ismer és olyannak lát amilyen nem vagyok.

Ez pl nagyon rosszul tud esni mert rettenetesen bántja az igazságérzetem no meg az előző két párom ezeket a tulajdonságokat egyáltalán nem látta bennem és ezért is zavar, hogy ő miért nem ismert ki igazán..:S

Amiken vitatkozunk engem valóban zavarnak de olyan dolgok amiken feleslegesen vitázunk mert ő ilyen és ő így jó ember ahogy van.

Pl feleslegesen kérem , hogy leszokjon valamiről ha egyszer felnőtt ember és ha maga nem akarja letenni azt a bizonyos dolgot akkor veszekedhetek vele akármennyit nem fogja, vagy pl nem akarja megszerezni a jogosítványt, ami eddig nem volt számomra probléma viszont most , hogy gyermeket tervezünk már eléggé kezd idegesíteni.

De ő meg úgy érzi szegény, hogy állandóan csak cseszegetem és igaza is van...szerencsétlen ha megpróbálom az ő oldaláról nézni akkor itt vagy nő aki mindig cseszegeti, vitatkozik vele, nem jó nem fogadja el olyannak amilyen.

Mit tegyek , hogy megváltozzak?

Vagy egyszerűen nem illünk össze?

Pedig nagyon szeretem őt, nagyon jó ember csak vannak dolgai amiket nehezen viselek.

Össze kell csak csiszolódnunk és ennyi? Mit tegyek , hogy fogjam vissza magam?

Ha belegondolok tényleg feleslegesen tépem a szám ha ilyen..vagy elfogadom ilyennek vagy lelépek.

Vagy ez sem így működik?



2019. szept. 5. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne várj el tőle olyan dolgokat, amiket nem akar, hiszen te sem teszed meg. Ha ő egyenrangúnak tekint magával, akkor neked ugyanolyan erőfeszítés lenne autót vezetni pl., ráadásul van jogsid, neki meg nincs, felesleges ezen agyalni és ezekkel húzni őt állandóan.

Te úgy érzed, hogy nem azt látja benned, amilyennek magadat érzed, akkor eddig miért mutattál mást magadból?

Tudod én már hányszor, mennyi nőtől hallottam azt, hogy én milyen rendes pasi vagyok, meg minden nő engem akar és aki velem van, az boldog lesz meg minden, blablabla. Erre azt szoktam mondani, hogy na igen, minden nő engem akar, csak éppen az aktuális nem.

Ha valakinek van egy szenvedélye, akkor azzal nem fogod tudni őt leszoktatni, hogy azt mondod neki ne csinálja. Miért ne csinálja, ha az neki jó? Rosszat akarsz neki?

Találj neki másikat, dumálni könnyű.

Meg kell tanulnod tolerálni dolgokat és hát van az úgy, hogy néha nekünk valami nem tetszik, de a párunk érdekében elviseljük.

Hogy ilyenkor számolj-e el 10-ig? Nem, nem kell számolgatni, inkább amikor ilyet tennél, akkor ne tedd és ennyi, vezesd le a felesleges energiádat, vegyél egy futópadot vagy valami, menj edzeni, sokkal jobban fogsz mindent tolerálni hidd el.

2019. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Marhara nem kene ebbe gyereket szulni. Ezen kene elgondolkodni, nem a technikakon. Ha most idegbajoskodsz vele, ugyse fog elmulni.
2019. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóban vagyok csak pasiként. Fel nem tudom fogni hogy ami tök egyértelmű hogy esszerű megcsinálni az neki miért nem?
2019. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!