Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közöljem vele ha továbbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem vele ha továbbra is más nőket lájkol, el hagyom?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapos kapcsolatban vagyok. Azt hittem a pasi egy főnyeremény. Hűséges, Kedves, őt is többször megcsalták, úgy hittem nagyon ellene van a hűtlenségnek viszont van egy instagrammom amin követem de nem tudja, hogy az enyém mert anno mikor csináltam nem a nevemmel hoztam létre és ott látom, hogy magamutogató, ribiket lájkolgat. Plusz facen is láttam már párat, egyáltalán nem tisztességes nőnek néző lányokat kedvelget. Instát nem kéne mondjam neki mert le bukok de én nem fogok ezen idegeskedni előtte csúnyán át vert az exem, és ha nem lajkolja soha az akkori szeretőjét lehet sosem bukott volna le úgyhogy herótom van már a lájkokból. Miért lajkol ribiket ha vagyok neki? 29 éves. Én 24.

Hogy mondjam neki ezt el?



2019. szept. 6. 01:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtt emberek mégis erősen tini kategória. Mind a ketten megéritek a pénzeteket a kamu profillal meg a lájk szarokkal együtt.
2019. szept. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Van neked önbizalomhiányon bőven kérdező! Mi a következő telefon lopkodás? Minden nőt ki kell törölni a telefonkönyből? Majd a faceról?
2019. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehetőleg jobb magyarsággal, mint amilyennel a kérdésed íródott.
2019. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
A tini párkapcsolat rovatba mért értelmesebbek a kérdések mint a felnőtt párkapcsolatba?
2019. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Így: "Pista, az a helyzet, hogy én egy minden szarra féltékenykedő elmebeteg pitscha vagyok, szóval nem tudom elfogadni, hogy a neten bárkit lájkolsz. Teszek neked egy szívességet és inkább szakítok."
2019. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó hogy nem tiltod meg neki hogy nőkkel beszéljen.
2019. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!