Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
A párommal össze vesztünk.. Azt mondta nekem hogy utál és hogy akkor volt hülye amikor össze jöttünk. Ezt már vagy 10x megkaptam..ha veszekszünk. Ha nem akkor azt mondja hogy én vagyok élete szerelme.. Mégis hogy döntsem el hogy melyik igaz. Már kezdek belefáradni hogy a páromtól kapom ezeket a szavakat...nagyon fáj..nem értem miért kell pont tőle ezt eltürnöm..

2019. szept. 6. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem szeret, csak egyenlőre nincs jobb, plusz a kényelem is nagy úr.
2019. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Diazepam ***** válasza:
100%
Arról mesélj hogy mivel hozod ki belőle ezt az állapotot, hogy úgy érzi utál.
2019. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokszor mondanak olyat felnőtt emberek idegesen, amit később megbánnak. Nem tudják magukat kontrollálni stressz helyzetben, vagy tényleg olyan dolgot teszel amivel az adott pillanatban ezt hozod ki belőle. Amúgy biztosan valóban szerethet, hiszen együtt van veled. Ha nem lenne nem foglalkozna veled.
2019. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

En azt gondolom, hogy akiben igazi, stabil szeretet van, az vita során sem szabadna, hogy megrendüljön benne, pláne, hogy utálatba csapjon át.

Utálhatja amit teszel, de nem téged..

Ha valóban feléd érzi ezt, az nem jó!

Szerintem erről komolyan kellene beszélni vele, már ha hajlandó rá.

2019. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom azt a pasit, akibe szerelmes vagyok.:)
2019. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azon akadt fent hogy a munkában épp mentünk kajálni. Alig vártam hogy mehessek mert már szédültem. Mondta hogy várjam meg XY-ont. 4x szoltam XY-on nak hogy jöjjön. Nem indult meg ezért mondtam a páromnak hogy "jolvan én már megyek mert rosszul vagyok" erre azt mondja nekem hogy "mit hőbörgök?" leszarta azt hogy szarul vagyok.. Ő aki már kajált meg nasizott..és én lettem a szar mert rosszul lettem és nem vártam meg XY-ont. És ebböl egy nagyobb veszekedést generált.
2019. szept. 6. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha rosszul lettél, nézesd meg a cukrodat.

Hogy a kérdésre válaszoljak; Akkor most szeret vagy nem.

Neked nem az a dolgod, hogy megtudd, hanem az, hogy tegyél a szerelméért. Mint ahogy neki is az (lenne) a dolga. A szerelmet ápolni kell, nem méricskélni.

2019. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!