Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy családos férfi eddig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy családos férfi eddig nem ment sehova, most meg külön dolgokat csinál?

Figyelt kérdés

Húgom férjéről van szó. Ők maradtak a szülőfalunkban, 20 évesen összeházasodtak, két gyerek van, a nagyobb 8 éves, a kicsi 5. A srác gépvezető, ezermester, földeken dolgozik. Tipikus olyan aki jól néz ki, de nem nagyon érdekli, soha nem volt igénye a tanulásra, fejlődésre. Nem jártak soha sehova, egy nyaralásra nem mentek el, otthon voltak, buliban soha nem voltak, a városba is ritkán jártak be, állatokat tartottak, stb. Ők A család. Nem érdekelte őket semmi modern dolog, rajtam és a barátnőmön is gyakran mosolyogtak, hogy elmentük egy fesztiválra, ezt gyerekes dolognak tartották, úgy vélték hogy ez 22 éves korig elfogadható, onnantól legyen családja az embernek és maximum más családokkal üljenek le grillezni.

Így ment ez évekig, aztán a srácnak 2 éve (29 éves) lett facebook oldala, amit előtte hülyeségnek mondott és “nekünk valónak, az unatkozó városiaknak”. Családi képek tömkelege, nekem a család az első idézetek. Közben anyagilag is jól lettek, ment neki a gazdálkodás, vettek a teherautó mellé egy új Opelt szép, tiszta autónak.

Múlt nyáron jött el a változás, egyszercsak elmentek nyaralni Horvátországba. Csodálkoztunk is, mert pénzkidobásban titulálta az ilyesmit. Aztán télen már elmentek hüttézni Ausztriába, majd beindult a srác:

Februárban már a haverjaival ment síelni

Áprilisban a családdal Barcelonába mentek

Májusban egyedül elment egy hétvégére a haverokkal külföldre

Júniusban Balaton a családdal

Júliusban Balaton Sound egy hétre, a család nélkül sátorban a haverokkal (!)

Augusztusban Olaszországi családi nyaralás majd 1 nap Sziget Fesztivál egyedül

De közben is simàn elmegy hétvégén a családja nélkül programokra. Pl a nagy futam Budapesten, Augusztus 20 (nem is értettük, ide családdal szokás menni akinek van), a Szabihídra is elment a barátaival, csak úgy megnézni.

A húgomnak nem nagyon tetszik ez, de tűr mert jó a családjához. Közben ő az első szülés után már elhízott nagyon, 160 cm, 85/90 kg. Állítólag a férjének így is tetszik, hiszen lett második gyerek is, ez a bizonyíték.


Mi üthetett valakibe aki az otthonülős családi falusi életet hirdetve, unalmas-sótlan emberként, akinek semmire nincs igénye, hirtelen így megváltozik és amiket eddig rajtunk kinevetett, most ő is azt csinálja? Sőt, a családja nélkül jár el olyen helyekre ahova még mi sem megyünk!

Mivel jól néz ki a srác, tartunk tőle hogy van valakije. Előtte sehova nem ment, otthon ült, most meg havonta 1-2 hétvégét nincs otthon, meg eltünik 1 hétre is. Nem nézem ki ezt belőle mert tiszta tutyimutyi, papucsember, szerintem tisztában sincs vele hogy tetszik a csajoknak. Szerintetek mi lehet a háttérben?



2019. szept. 7. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Addig olvastam h szabihídra.
2019. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Vélemény?

Kettős véleményem van.

Miért nem a családdal megy nyaralni? Asszonnyal, gyerekekkel. Olyan mint ha öntudatra ébredt volna. Te, lemondod, hogy tutyimutyi.

Oda megy ahova még mi sem megyünk...

Ki az a mi? Itt is a lenézésed érzem. Az a senki tutyimutyi.. Neki jó a húgom, 160cmm/90 kilóval. Olyan mint ha tudná, hogy te vagy ti lekicsinyítitek. Akikkel elmegy nyaralni, másként tekint rá.

Ne érts félre nem pártolom. Mert neki a húgoddal illene mennie ide oda.

2019. szept. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül van más neki, de raebredt, hogy van élet a falun túl.


Minden bantas nélkül , a hugod kicsit fogyozhatna. Mert ahogy rájött arra, hogy jó dolog kimozdulni, arra is rájöhet, hogy sok nő van még a földön.

2019. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

“Szabihíd”: Budapesti ismerőseim többször kioktattak, hogy a júliusban lévő megnyitott hídon lévő bulit márpedig így hívják és így használjam! A sziget fesztivál se hajógyári szigeti fesztivál, azt mondják, mert van neve!


Nem nézi le senki a srácot, se a húgomat. Nagyon ügyesek a mezőgazdaságban, állattartásban, növények-virágok gondozásában. Ezt irigylem is tőlük. A férje meg egy házat is fel tudna építeni saját maga, mindenhez jól ért! A húgomnak sose volt kedve tanulni, a férjének se, ők így akartak élni mindig is! Én tanulós voltam, nem szerettem a kertben lenni, egyetemre mentem külföldre, világot láttam, inkább éljük a barátnőmmel a nagyvárosi fiatalok életét! Amit nem tartok különbnek az ő életüknél! Más, de nem jobb vagy rosszabb! Inkább ők csúfoltak minket eddig, hogy elmentünk a tengerpartra vagy hogy szórakozóhelyekre járunk, fesztiválokra, borkóstolásra. Eddig a férj azt mondta rólunk hogy gyerekesek vagyunk, fel kéne nőni és a játszótéren lenne a helyünk a gyerekeinkkel, nem pedig buliban, kiránduláson.


Húgom nem akar fogyni, tipikus olyan aki azt mondja, hogy ő már anya és így kell elfogadni. Barátnőm fitness oktató, csomószor hívta tornázni, írt neki terveket, de nem akarja betartani.


Attól tartunk hogy lett valami “hozzánk hasonló” nője a srácnak, aki eljár bulikba, helyekre, nem csak otthon ül. Ezeket a haverokat akikkel állítólag megy, én még nem is láttam. Képeket se szokott készíteni ami elég furcsa. Ezekből gondoljuk hogy nagy baj lehet nemsokára.

2019. szept. 7. 11:32
 5/8 anonim ***** válasza:
A hugod hozzáállása sajnálatos. Lehet belőle baj később igen .
2019. szept. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A srácnak megjött az esze!


Az asszony meg köszönje meg, hogy még vele van!

2019. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy csak egy másik nő. (Én már nem lepődöm meg semmin...)
2019. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A haverok lehet az ok!

Nálunk is ez történt részben. Őt a kollegák beszélték rá ill vonták be.

2019. szept. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!