Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladni a dolgokat csak azért, hogy a férfi mellett kellene lenni? Éljem úgy az életet, hogy utálom a munkámat?

Figyelt kérdés
Jogositvanyt csinálom, tanfolyamra járok. 2 hónap különélésből 1 eltelt. Barátom mindig erősödik, szenved, hogy menjek ki vissza külföldre hozzá ,mert nem jó külön élni. Onnan nem tudnék a dolgaimmal haladni, nem érti meg. Szerinte az a fontos , hogy együtt legyünk. Neki jó ott ahol van , mert olyan munkája van , amit szeret. Nekem csak kényszerből talált munkalehetoseg van. Nem szeretnék egész életemben konyhai kisegítő lenni vagy takarító. Ezért tanulok. Nem gondol bele, hogy ez engem zavar. Nem szeretném egész életemben utálni a munkámat, más miatt olyanra kenyszerulni, amit nem szeretek. Nem minden a pénz. Túl ragaszkodó és nem viseli el az egyedüllétet.
2018. jan. 15. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Itthon milyen tanfolyamra jársz és milyen munkával akarsz előbbre lépni?
2018. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat egyszerűen csak nem működőképes. Teljesen más az életcélotok, más a jövőképetek, mást akartok csinálni. Ezek olyan ellentétek, amiket nem lehet feloldani, maximum úgy, ha valamelyikőtök lemond mindenről. Ezt pedig senkiért nem szabad megtenni mert meg fogod bánni még akkor is ha együtt maradtok és jó a kapcsolat. Keress olyan párt, akivel egyezik a jövőképetek is.
2018. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pl. Ha lesz jogositvany, máris kitágul a munkalehetoseg, mert abban a városban nincs sokminden. Gyalogolni, meg több órát utazni, mert nem jó a közlekedés, nem szeretnék.
2018. jan. 15. 13:51
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Jogosítvány a te életcélod és úgy bővül ki a munkalehetőség. Hát igen. Jogosítvánnyal nem ugyanazt a minimálbért kapod mint jogosítvány nélkül, és jogosítvánnyal rendelkező munkaerőből tényleg hiány van. Uram isten.
2018. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy könnyebben eljutok olyan helyre dolgozni, ahová nem vagy csak ritkán megy busz.
2018. jan. 15. 13:55
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Jogsit szerezni fél év alatt simán lehet és külföldön is csinálhatnád. Nem lehet, hogy szimplán csak itthon akarsz maradni vagy vele nem érzed jól magad?
2018. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem a minimálbér a lényeg , hanem hogy ő abból a városból nem akar költözni, nekem meg ha nincs munka helyben, könnyebb lenne máshova atjarni dolgozni.

A tanfolyam az masszázs tanfolyam... Közelben nincs igény ilyenre, de más városban van munkalehetoseg. Talán.

2018. jan. 15. 13:57
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom annyira a nyelvet, hogy kint csináljam. Itthon meg már a vége felé járok az egésznek.
2018. jan. 15. 13:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt most nem az a lényeg, hogy milyen fizetést kapsz meg milyen munkát stb. Hanem hogy ezek a TE CÉLJAID. Amiknek mindennél fontosabbnak kell lenniük. Még egy kapcsolatnál is. Csináld azt, amit csinálni szeretnél és ahol szeretnéd, mert csak ettől leszel boldog.
2018. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Hú, látom, valaki nagyon berágott a válaszaimra. Mi rosszat írtam? Ha nem éri meg és nem logikus egy cél, akkor lehet erőltetni, de felesleges.

Ha valakinek mindennél fontosabbak a saját céljai, az egyszerűen önző és kompromisszumképtelen. Ha az illető ráadásul átgondolatlanul hajtja ezeket a célokat, akkor még bölcsnek sem mondható.

2018. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!