Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon egy családirtóval miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy családirtóval miért állnak össze a nők? De akár csak egy erőszakos, aggresziv, bánalmazó férfival?

Figyelt kérdés
Hol van az állandóan hangoztatott női megérzés, meg a többi kifogás amit a visszahuzodó, szerény fiúkat elzavarják vagy megalázzák?

2019. szept. 7. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

Jóképűség & sárm

Nőknek ez kell

+ teljesíts az ágyban

Ha ezt meg tudod adni nem számít ha egy féreg vagy. :)

2019. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%

Mert marhára megszűnt már az udvarlás. Ami ma megy az nem ismerkedés, hanem egy gyors vágta a szexig, majd papás-mamást játszás, fejest ugrani mindenbe. Gyors összeköltözés, aztán meg jön a sírás. A társadalom tömve van lelki beteg emberekkel, pszichésen sérültekkel. Zéró család, férfi, nő modell. Így a hozzávalók adottak.


Van aki menet közben kap defektet, de hát ki mondta hogy az élet egy sétagalopp?

2019. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#7 teljesen logikus és érthető amit irsz, de azért talan nem mindegyikünk ilyen.


Én speciel azt nem értem és igen valóban irigylem hogy mig egyes férfiak akkor is megkapnak szép kedves nőket ha verik, alázzák őket addig azok akik "nyuszik" senkit.

Őket lenézik, alázzák a nők, és a brutálisakat istenitik.

És igen zavar és irigylem hogy van aki úgy szerez nőt hogy kb kettőt böfög , mig én ha csak rossz kifejezést használok a világ söpredéke vagyok....

És nincs igazad mert pl én nem tudnék soha nőt bántani.

2019. szept. 7. 21:47
 14/17 Barnabas333 ***** válasza:
3%
Kérdező az élet igazságtalan. Engem is bosszant, hogy az egyik féreg ismerősöm minden nőt megkap mert piszok jóképű. A többi nem számít, de a nőknek a logika sosem volt az erősségük. Meg amikor sír nekem a nő az első randin, hogy az exe miket csinált vele, egyszer este itt hagyta egy platós kocsi hátulján stb... De én csak haver zóna vagyok, mert rendes normális vagyok. A volt feleségem től a szex hiánya miatt váltam a végén. Mondta, hogy előttem egy barom, bunkóval járt, de ott nem merte megtenni, hogy nincs szex... Ehh bárcsak már látnám a világ végét...
2019. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem igaz mert nem kap meg minden nőt a "féreg ismerősöd".

Pláne ha tudnak róla hogy milyen. Ha nem tudnak, mondd el nekik. Ennyit megtehetsz, sőt, szerintem el is kell mondanod.


"amikor sír nekem a nő az első randin, hogy az exe miket csinált vele"

Ilyenkor ha sír valakinek a nő, egy olyan ember, akibe a nők nagy része belészeret, együttérez. Ilyenbe szeretnek bele a nők és az emberek általában. Ha nem érzel együtt a nővel, hanem csak elégtételt érzel, nem fognak belédszeretni, és maradsz barátzónás. Ez személyiség kérdése.

2019. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Barnabas333 ***** válasza:
0%
15ös de pár napig megkapja a nőket, utána persze rájönnek. Mondjuk volt egy kedves csinos felesége aki 7évet kibírt mellette. Én együttérző vagyok egyébként meg családos. De látom, hogy az összes jóképű ismerős körül zsonganak a nők. Egy átlag férfinak meg vissza sem írnak. És itt sír mindkét nem, hogy nem lehet rendes párt találni, hát ezért magának köszönheti az emberiség...
2019. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%
Annyira szánalmasok vagytok egytől-egyig...
2019. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!