Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nélkülem megy el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nélkülem megy el egy hosszúhétvégére az én barátaimmal, ez rendben van?

Figyelt kérdés
Adott a baráti társaságom. Megismerkedtem egy gyönyörű lánnyal a párommal és 2 éve együtt vagyunk. Sajnos nem igazán volt baráti társasága ezért próbáltam a mi csapatunk részévé tenni és ez sikerult is. A barátaim kedvelik ot, ő is szeret velük lenni. Minden szuper. Na már most előfrodult párszor hogy hívtak minket bulizni de én nem tudtam megoldani hogy ott legyek de barátnöm szeretett volna menni. Én sosem szabtam meg neki semmit. Megkérdezi mindig hogy mehet-e de én ezt nagyon nem is értem. Egy kapcsolatban szerintem senkinek nincs joga akármit megszabni a másiknak. Mindenkinek magának kellene érezni hogy az adott dolog belefér-e. Na nem is ez a lényeg bulizott veluk párszor.Soha semmilyen probléma nem volt. Pár hete a barátaim elkezdtek szervezni egy közös programot majd januárra 5 naprol van szó. Én szeretnék elköltözni jövőre hazulról szóval minden forint számit igy irtam hogy nekem ez most nem fog menni. Viszont barátnőm mondta hogy ő megy. Hát és itt vagyunk most. Nem konkrétan az a bajom hogy elmegy. Nem félek attol hogy megcsalna és a barátaim vigyázni fognak rá. Inkább az bánt hogy olyan mintha mi nem lennénk egy csapat vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Kerdezte hogy akkor én nem megyek? Mondtam hogy nem hiszem. És ennyi volt a téma. És azért ez fáj. Hogy meg sem fordul a fejeben hogy en is mennék csak most nem engedhetem meg. Hogy akkor azt mondaná jolvan marad ő is hogy egyutt csinaljuk vegig. Nyílván nem fogom mondani neki hogy ne menjen mert szerintem ha ez magátol nem merul fel benne akkor nem sok ertelme van ennek a kapcsolatnak. Szóval a kérdésem oké az hogy ő minden zokszó nélkul elmegy a barátaimmal ? Lehet én reagálom csak túl de kiváncsi vagyok a véleményekre.

2019. szept. 8. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Szia! En lany vagyok,biztos nagyon rosszul esne ,ha nelkulem el akarna menni a parom. Azt nem ertem,hogy hogyan jut egyaltalan eszembe nelkuled elmenni? Nem lehet h tetszik neki valamelyik fiu a barati tarsasagbol? Szerintem ez nagyon gazos sztori. Nekem nem ferne bele.
2019. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg már együtt vagytok annyi ideje, hogy ő is ugyanolyan része legyen a társaságnak. Gondolom nem mondtad neki hogy zavar, ő sem gondolat olvasni. Menj és nyisd ki a szád ha zavar ha meg nem akkor engedd el az egészet
2019. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy ez az 5 napos dolog neked már sok,és ez téged zavar.
2019. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2 éve együtt vagytok, te a szüleiddel laksz és szeretnél külön költözni hova?

Remélem össze a csajoddal. Màsképp a helyében én sem venném túl komolyan ezt a kapcsolatot.

2019. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van, foglald el magad.
2019. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha azon az 5 napos kiruccanáson múlik, hogy el tudj költötni otthonról, akkor még nagyon messze vagy te ettől. Több száz ezer forintnyira.
2019. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem ezen mulik. Csak ha én spórolok akkor nem fogok elmenni 100 200k ért sielni.Egyetem mellett nem egyszerű osszerakni 1-2 milliot.

Mert ez alatt folosleges gondolkozni koltozesen. Es en alberletrol beszélek. Nem egy vagány embert láttam aki azt hitte megváltaja a világot a párszázezrével aztán meg szaladt haza pénzért. Én nem ilyen vagyok

2019. szept. 8. 11:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Azzal egyetértek hogy el kell mondani hogy ez zavar engem. Csak arra voltam kiváncsi hogy ez nem csak szerintem nincs igy rendben.
2019. szept. 8. 11:14
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Sikerült beépíteni a csapatba, azt akartad.

Nekem nagyon őszintétlen kapcsolatnak tűnik ez.

Meg se kérdi, miért nem mész, fel se merül, hogy együtt oldjátok meg...

2019. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én nem vagyok híve annak, hogy egy pár össze legyen nőve, és csak együtt csináljanak programot. Az is pozitívum, hogy sikerült őt beépíteni a társaságba, vannak barátai. DE ez a helyzet azért elég furcsa. A barátnődet nem érdekli, hogy te miért nem mész? Egy közös élet tervezése (most a pénzgyűjtést is ideértem), vagy a közös élmények gyűjtése mind fontosabb egy kapcsolatban, mint az, hogy a csaj tőled külön szerezzen élményeket.
2019. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!