Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg hogy a párommal másfél éve vagyunk együtt már együtt is élünk. Mikor ismerkedtünk tudtam hogy vannak ellenkező nemű barátai (én vagyok a lány) és nekem is vannak így nem volt gond. Az egyik lány barátjával kb négy éve ismerik egymást és még nem találkoztak eddig. Ez így rendben is van. Mostanában kerül sor rá és én leokéztam mehet hiszen nincs semmi benne. Egyszerű baráti találkozó. A lényeg hogy ezzel a bizonyos lánnyal moziba akar menni, viszont nem igazán engedhetjük meg magunknak ezt a luxust és még is ő fizeti, az én pénzemből mivel most csak én dolgozok. A másik dolog meg hogy amikor össze jöttünk akkor voltunk moziban és nem tudtuk befejezni a filmet mivel tűzriadó volt. Azóta kérlelem hogy menjünk már el valamit megnézni meg egyáltalán csináljunk valami programot ami sporolosabb akár stb. Nem igazán hajlott rá. Persze ezzel a lánnyal elmegy és meghívja moziba ahol nem is tudnak beszélgetni rendesen hanem kb elmegy megnézni egy idegennel egy filmet mivel én úgy tartom hogy az élő ismeretség az igazi barátság addig csak ismerős. Tisztában vagyok vele hogy pont ezt a lépést akarják megtenni de nem most kéne és nem így. Valamint én mennék a szuleimhez látogatóba de valamiért az nem fontos neki hogy én hetek óta tervezem ezt az utat és a szeretteimet latogatom meg akiket ismerek és szeretek és nem egy haverral talalkozok. Ti mit gondoltok erről?

2019. júl. 19. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy el tudom képzelni, hogy a pasid fejében ez végig sem futott. Viszont tényleg nem értem, h miért mozi ha még személyesen sosem találkoztak. Én simán azt mondanám a páromnak, hogy a TE pénzedből elmehettek. Mi az, hogy a te pénzedből fizeti? És ezt sem nagyon tiszta, hogy ő fizet a lánynak is? Miért? Beszéld meg vele, mert itt csak így találgatás van
2019. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki az állás pontomat ezzel kapcsolatban. Nem hajlandó igazat adni.
2019. júl. 19. 14:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És hogy a te pénzedből akar menni? Erre mit mondd? Vagy ez a pénz, hogy van nálatok?
2019. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamit tud ez a pasi.

Neten felszedett csajokat elvisz moziba, amit te fizetsz, és még el is tartod?


Csak megjegyzem, a neten megismert, soha nem látott csaj nem barát. Hogyan is lehetne az?

2019. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barát, viszont az baromira nem így néz ki, hogy 4 éve ismerik egymást és még sosem találkoztak... Kérdező, a kapcsolatod elején is tudtál erről a "barátságról" vagy csak most derült ki?
2019. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudtam róla igen és tényleg barátság. Viszont mostanában nem csinálunk programokat és rosszul esik hogy elsőbbséget élvez egy ismeretlen barát.
2019. júl. 19. 15:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk a barátság maszlagot.Konkrétan fizeted a pasid randiját,miközben ő veled nem hajlandó menni sehova,tapsvihar ! Az ilyet kidobnám,mint a cart.
2019. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

De a pénz kérdésre nem válaszolsz...

Tök jó taktikája van a csávónak. Ne haragudj, de nekem az lenne a kisebb problémám ebben a helyzetben, hogy nincsenek közös programok ellentétben azzal, hogy az én pénzemből hív meg egy idegen lányt és te ezt simán hagyod. Nem csoda, hogy megmeri ezt lépni.

2019. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném egy szavát sem. Palira akar venni téged.
2019. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintèn, èn nem hiszek az ellenkező nemüek barátságban. Vannak kivètelek, mint mindenben, de általánosságban elmondható, hogy legalább az egyik fèl rèszèről több van benne. Ez is, hogy meghívja moziba, inkább randi szagú, mint baráti találkozó. Èn egy vasat sem adnèk rá. Ha annyira barát, hívja át hozzátok, aztán "bandázhattok" hármasban is. De ez a kettesben találkozom egy ellenkező nemű netes ismerőssel, hát nekem baromira nem tetszene.

Veled nem akar kimozdulni, neki még imponalni akár, hogy elhívja...

Mondjuk azt a rèszèt nem teljesen èrtem hogy jön ide a szüleid meglátogatása. Nem akar menni, egyedül meg nem akarsz?

2019. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!