Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy kit válasszak?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy kit válasszak?!

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy két fiú közül melyikőjüket válasszam. Úgy érzem mindkettőt szeretem, és egyiket sem szeretném megbántani.
2019. szept. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján az információk alapján én az elsőt választanám.
2019. szept. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Klau97hun ***** válasza:
100%
1# 🤣🤣🤣🤣🥇
2019. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a második.
2019. szept. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bevághatnám ide a Johnny Deppes idézetet akár (ha egyszerre két embert szeretsz...)


De talán hasznosabb, ha most nem hallgatsz az érzéseidre, hanem racionális döntést hozol. Akár egy papírlapra írd fel, pro és kontra! Akivel hosszútávon működőképesebbnek látod a kapcsolatot, azt érdemes választani!

2019. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!