Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munka a családnál. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munka a családnál. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátom a szüleimnek dolgozik már 2 éve.

Emiatt sok lett köztük a feszültség, veszekedés, pedig amúgy jó volt kapcsolatuk. Most se mindig rossz, de a barátom kb hetente 3-4x panaszkodik a munka miatt.

Igazából ez engem eléggé kikészít és az ez miatti stressz miatt már volt hogy orvoshoz is kerültem.

Mondta már sokszor hogy elmegy máshova de azóta se.

Ami miatt mindig összevesznek a munka kapcsán azt már próbálták megbeszélni de mindenki csak a saját igazát mondja.

Azóta mindenki csak magába puffog ha nem értenek egyet és nekem mondja mindenki.

Nagyon nem tudom már mit tegyek.

Ötletek?



2019. szept. 10. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A barátod egy csicska lett.Az ő szemükben is,meg a tiédben is.Te is az vagy szülők felé,de a barátod szemében te vagy a kis tündérke,akit megóv apuci meg anyuci.Itt nincsenek normális viszonyok,soha nem is lesznek.
2019. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a konfliktus oka?
2019. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Még a saját családnál való munka is necces sokszor. Párom dolgozott a szüleivel, hát egy idő után semmi szava nem volt, csak manipulálták. Most szerencsére semmi köze rokonokhoz munkaügyben. Ezt csak úgy lehetne ha rokonoktól függetlenül is megvan a saját anyagi biztonsága, és ott csak plusz keresete van. Vagy maximum úgy ha ott dolgozik, de tudja hogy bármikor, 1 hónap alatt talál legalább olyan jó munkahelyet. Csak akkor nem kiszolgáltatott, alárendelt.
2019. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!