Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatba vagyok egy hölgyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatba vagyok egy hölgyeménnyel, megtörtént a testi kapcsolat is és jól érzi magát velem, de tegnap éjszaka az exével beszélgetett a kapuban Miért?

Figyelt kérdés
22:00 körül miért kell kint beszélgetni? Oké,hogy nem engedte be a házba, csak névnapi ajándékot adott át neki a csávó..de kicsit fura nekem. 6 évig voltak együtt, de nincs semmi közös dolog amiért beszélgetniük kéne! Tavaly szakítottak ami már azért nem friss szerintem.
2019. szept. 11. 08:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyél már ennyire féltékeny. Birtokolni akarod vagy szeretni?
2019. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De ez nem így működik. Kinek esne ez jól?
2019. szept. 11. 08:31
 3/27 anonim válasza:
89%

A jó kapcsolat alapja a bizalom. Felesleges féltékenykedéssel elég gyorsan eltaszíthatod magadtól a lányt.

10 éve váltam el, de a volt férjemmel a mai napig kapcsolatban vagyunk, baráti a viszonyunk, pedig nincs közös gyerekünk. A férjem nem aggódik emiatt, ismer engem és bízik bennem.

2019. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

"hölgyemény" :D

Szerncséd, hogy jó csaj. Máskülönben dughatnád egyedül :D

2019. szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem kell barátkozni. Vannak szabályok, és elvek. Na meg nem éjszaka! Mondhatta volna azt is,hogy ne haragudj már alszok, vagy mást csinálok stb.

Én elhiszem,hogy nem volt semmi, mert tudom.. de a beszélgetés,kapcsolattartás mindennek az alapja és keletkezhet belőle később bármi.

Szerintem ő sem venné jó néven ha éjfélkor a volt párommal szórakoznék kint.

2019. szept. 11. 08:42
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
Attól még a te csajod, ha más is dugja.:)
2019. szept. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor szereted ha a tiéd. Ha másé akkor pedig utálod. Tipikus birtoklás. Te nem szereted. Ha tudod hogy nem lesz belőle semmi akkor miért tetted fel ezt a kérdést? Én tudod mit csinálnék? Hátradőlnék és nyitnék az egészre egy sört. Hiszen csak azt lehet vinni aki hagyja. Az ilyenért meg nem kár.
2019. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Szerinted mennyire vannak túl egymáson, ha az exe ajándékot hoz neki, ő meg a kapuban parádézik vele ezért az éjszaka közepén?

Mondjuk az is megér egy misét, hogy te hogyan lested ki ezt.

2019. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Volt már ilyenben részem 2 alkalommal is,hogy visszamentek az exekhez. De még 1x mondom.. ha én megigértem neki,de igéret nélkül is teszek a múltra,akkor ezt kölcsönösen is elvárom.
2019. szept. 11. 08:58
 10/27 anonim ***** válasza:
Ez se lesz egy hosszú "kapcsolat"... :DDD
2019. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!