Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 40 feletti (egyedülálló)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti (egyedülálló) kövérebb nők mennyire nyitottak erre-arra?

Figyelt kérdés

30 éves sportos, vékony, szálkás férfi vagyok.


Úgy vettem észre, eléggé bejövök az idősebb, ducibb nőknek, de gyanítom, hogy nagy részük flörtnél többet nem akar, illetve nehéz ezt megállapítanom.


Eddig egyetlen idősebb - 16 évvel idősebb nővel - voltam, ő nagyon egyértelmű jeleket küldött, rajta kívül csak korombeliekkel voltam.



2019. szept. 11. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Hát ha van gusztusod hozzájuk...

Az ilyen nők bárkivel elmennek, annyira nem kellenek senkinek.

2019. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Ugye tudod, hogy a duci nő is pont annyira ember, mint egy vékony nő?


Teljesen egyedi, hogy mennyire nyitottak. Nem lehet egy kicsit sem általánosítani.

2019. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Első, nem tudom, ezt honnan veszed, kövéren senkire rá sem néztem. Megalázó lett volna levetkőznöm bárki előtt.
2019. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Az anyukád szeretne lenni a legtöbb, vagyis egy pénzbedobós szexgépet szeretnének, akit utána be lehet állítani a sarokba.

Akit aztán ki lehet dumálni a barátnőkkel, milyen bénák a mai férfiak.

Ha próbálsz lázadni, az Isten irgalmazzon Neked, már repülsz is, mert egy nárcisztikus szemétláda vagy.

2019. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Köverebb vagyok ! Nincs bennem megfelelési kényszer, nem kell semmit kompenzálnom, nem vagyok hálás, miert is lennék az ?

A szex nem háláról szól ! Érdekes hozzászólások vannak ! Ha valaki kíván , és én is őt alakulhat úgy , hogy szex is lesz a folytatása a dolognak, de hogy hála imát rebegjek az kivan zárva ! Kölcsönös adok kapok !

Ja és nem vagyok egyedülálló. Csak a hozzászólások miatt volt muszáj írnom !

2019. szept. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok, lepontozhattok, de pont az motivált legjobban a fogyásban, hogy ne ilyen szopkodós getzinyelőként gondoljanak rám.
2019. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértettek 7-es (3-as)!
2019. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Túl értékelik itt a vékonyságot. Sokszor egy vékony nőnek sokkal megtörtebb, ráncosabb (igen már 30-as nő esetében is láttam) az arca. A vékonyság a baba arcú nőknek áll jól, amikor is a sovány alakhoz egy meglehetősen pufi arcoska társul. Viszont csak a nők kis része ilyen tipus.
2019. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rámosolyogsz, beszélgetsz vele és majd megtudod, hogy az adott nő mennyire nyitott "erre-arra". Ugyan mit veszíthetsz? Senki nem lát bele a másik fejébe, amíg nem kérdezed meg.
2019. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#1 mutass már pár ilyen nőt
2019. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!