Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 40 feletti (egyedülálló)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti (egyedülálló) kövérebb nők mennyire nyitottak erre-arra?

Figyelt kérdés

30 éves sportos, vékony, szálkás férfi vagyok.


Úgy vettem észre, eléggé bejövök az idősebb, ducibb nőknek, de gyanítom, hogy nagy részük flörtnél többet nem akar, illetve nehéz ezt megállapítanom.


Eddig egyetlen idősebb - 16 évvel idősebb nővel - voltam, ő nagyon egyértelmű jeleket küldött, rajta kívül csak korombeliekkel voltam.



2019. szept. 11. 10:59
1 2
 11/12 Airesx ***** válasza:
15%
Ha van hozzá gusztusod akkor csak légy domináns férfi, aki tudja mit akar. Illetve minden nőhöz ezt tanácsolom, légy karizmatikus, nem kellntúlzásokba sem esni, mert akkor bunkónak gondolhat, illedelmes, de mégis éreztetni a nővel, hogy igenis te kiegyensúlyozott erős férfi vagy. Nálam ez bevállt, illetve csak magamat kell adnom.. A kövérségről meg annyit, hogy gáznak és igénytelennek tartom aki nem figyel a testére, az pedig a halálom, ha egy dagadt nő agyon festi magát, azthiszi, hogy ettől vonzóbb lesz, előbb szedném fel az illetőt, ha nem lenne rajta semmi extra, de legalább figyel az alakjára. Bocs az offert.
2019. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Airesx:


igazad van.


nemrég én is rájöttem, hogy ha elég domináns (magabiztos, belexarós, laza) vagyok, szinte bármelyik nőt el lehet csábítani, még a "többdiplomásértelmiséginővagyokutálomabunkókat" típusúakat is, és igazából bármelyikük vevő flörtre legalább.


msot nem tudom, sírjak-e vagy nevessek ezen. semmivel sem bonyolultabb a nők, mint a férfiak, sőt.

2019. szept. 24. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!