Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én, mint egyedülállo anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én, mint egyedülállo anya csak magam tudom es a kicsit eltartani, hogyan szponzoraljak ffit? Ez a vitank tárgya

Figyelt kérdés

A párommal nagyban megnőnek a koltsegeim, mert bele kell adnom a bevasarlasba, kulonben lehuzasnak erzi, viszont ha ő nem lenne, nem is fogyna egy tepsi/lábas kaja egy nap alatt, foznom, bevasarolnom sem kéne ennyiszer.

Ő az anyjanal lakik, attol h nalam alszik eszik furdik,a rezsibe semmit nem ad, es mivel az exeplane pont lehuzta elottem, ugy lepett le hogy joforman kirabolta, igy azt vágja a fejemhez ha szolok, hogy filléreskedek, es a pénzre megyek.


Es gyereket akar.

Most ezt igy hogy?en is szeretnék de már belegebedek a hazimunkaba, neha segit es azt hiszi segit, nem azt hogy kiveszi a részét a feladatokbol, arra hivatkozik hogy műszakol milyen sokat dolgozik. Amibol en semmit nem látok.csak annyit hogy belead a miatta torteno nagy vasarlasokba


Elkoltozni nem akar h ne kelljen albit fizetni


Megoldás?


2019. jan. 27. 22:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Azt írod, hogy az anyjánál lakik. Utána, hogy nem akar elköltözni. Közös a gyerek? Vagy nincs is még gyerek?
2019. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
???
2019. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás. Mi más?

Miért kezdesz hülyével?

2019. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az anyjatol nem akar alberletbe elkoltozni. Azt akarja en költözzem. Es legyen közös gyermek
2019. jan. 27. 22:16
 5/24 anonim válasza:
100%

Anyjánál lakik, és rajtad élősködik. Gratulálok,remek embernek akarsz gyereket szülni!

Utána még rosszabb lesz. Nem lesz fizetésed, ő meg nem fog titeket anyagilag támogatni, mert lusta, önző és spur. Ráadásul szerintem nem is szeret téged igazán.

2019. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én gondolkodás nélkül megszakítanám vele a kapcsolatot. Ha most így áll a közös "életetekhez " mit vársz később mi lesz ? Pláne gyereket szülni neki .... én a helyedben biztos nem tenném .
2019. jan. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne alacsonyitsd le magad ennyire, ettol tobbet erdemelsz! Nem kivanhatod, hogy ilyen sors jusson neked es leendo gyermekednek! Keress olyan ferfit, aki ferfikent viselkedik, hogy mellette no lehess, es szeretetben, egyetertesben, KOZOS erobol eljetek boldogan es nevelhessetek gyermeket! Kivanom hogy megtalald ezt a ferfit, es ne ragadj ott a mostani partnered mellett,
2019. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?!

Nem is tudom mit írjak.....

Te költözz az anyjához, jól értem? Ez normális? És utána szulj oda egy gyereket?!

Úgy hogy nem segit semmiben, sem anyagilag sehogy máshogy? És mi köze van az egésznek az exhez? Ilyen idióta kifogást...nehogy belemenj, hagyd ott amilyen gyorsan csak lehet. És miért is gondolkodsz azon, h egyedülálló anya leszel? Szerinted jól van így, h így kell hozza állnod?!

2019. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem kell szponzorálnod.Amugy nyugodtan mond meg neki, hogy nem garasoskodsz csak te is penzbol elsz.Ha most nem segít, gyerekkel se fog.Ne szülj gyereket neki inkább dobd ki.
2019. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Attol tartok, ha erre rá is mennénk, akkor a következő ferfivel megint igy kezdődne, hogy adjak bele a bevásárlásba es plusz főzzek, azaz nő a hazimunka.

Kb ott tartok lassan, hogy nem is tudom hogy fogok ffivel élni vagy elkezdeni mással bármit.

De ha lenne is több pénzem. Ez igy műkodik, hogy ha társam van, akkor számoljak plusz költséggel mindig?


Nekem most ez, nem hogy a kapcsolatomban, hanem alapbol feladta most ez a leckét

2019. jan. 27. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!