Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre a helyemben? :S (lehet zavaros és kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal.Ő nagyon érzékeny típus.Túlságosan is.Versek,"leírom az érzéseim 600 oldalban", "elsírom magam a pláza közepén egy padon"...igen,miközben azt mondta mennyire szeret...szóval van egy közeli haverja,aki mindent tud róla,meg 2 csaj haverja.Egyik nap írt nekem az egyik csaj,h mit képzelek magamról,hogy megbántottam a barátom és ez mellett mocskos trágár szavakkal illetett.Ezek után beszéltem a sráccal,hogy ő mit tud erről.Azt mondta h mesélt nekik dolgokat,de csak jókat,az emlékeket,tagadta,hogy ő kérte meg erre a lányt...ma kiderült,hogy igazam volt,(a haverjától tudtam meg),hogy ő kérte meg a csajt,hogy írjon nekem,hogy féltékennyé tegyen engem...szóval hazudott...
2010. júl. 14. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és a trágár szavak közt csúnya pletyka/hazugság is volt...ezek után lehet,hogy a volt barátom mondta ezeket nekik...lehetséges? :S
2010. júl. 14. 18:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátod ezzel akart féltékennyé tenni, akkor sok esze lehetxD
2010. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen lehetséges! Sőt! Valószínű ha féltékennyé akart tenni...

Hagyd is az ilyen gyökereket...

2010. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Attila_Z ***** válasza:
Hát szerintem már az is problémás, hogy egyáltalán féltékennyé akart tenni. Ha csak ilyen eszköz jut eszébe, hogy magára terelje a figyelmedet, akkor már vagy nincsen rendben nálatok minden vagy kifogtál egy tipikus, rosszindulatú taplót. (Bocs a kifejezésért). Szerintem minél hamarabb keress egy normális embert.
2010. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 14. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele,majd abbahagyja.Esetleg egyszer fel is nő.
2010. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de mit mondjak neki?a haverja megkért h ne mondjam,hogy tőle tudom.:S nem akarom elárulni. :S
2010. júl. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!