Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kellene mondanom a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom a barátnőmnek, hogy kétszer voltam prostinál, amíg szünetelt a kapcsolatunk? 39F

Figyelt kérdés
5 hónap szünet után újra együtt vagyunk.

2019. szept. 12. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát nemibeteg gondozóba mindenképp látogass el!
2019. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor, ha összeszedt valamit és már szexeltetek.
2019. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Kisgyerekek, a fizetős csajok nem csinálják gumi nélkül.

Neked meg azt tudom mondani, hogy amit az ész nem tud, attól a szív nem fáj.

2019. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
81%
Menj el egy nagyon alapos kivizsgálásra. Ha nem szedtél össze semmi nemi betegséget, akkor ne mondj semmit. Ha valamit összeszedtél, akkor meg kéne beszélni a dolgokat a barátnőddel. Ne feledkezz meg arról, hogy néhány betegségnek hosszabb a lappangási ideje, úgyhogy ha nem rég történtek a kalandozások, a kivizsgálás nem biztos, hogy pontos lesz, később is meg kell ismételni. Addig ne csinálj vele semmi olyat, amivel véletlenül megfertőzhetnéd.
2019. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
70%
Amúgy könnyen lehet, hogy ő is kufircolt egyet-kettőt valakivel.
2019. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5: Nem könnyen lehet, hanem biztos. Legalább 6 férfival létesített szexuális kapcsolatot ebben az évben.
2019. szept. 12. 20:06
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ne fáraszd már az embereket napi szinten a nem létező életeddel, ez nem a blogod. Írjál azt, ha nincs.
2019. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hamvas rétihéja ***** válasza:
0%
Akkor menjetek közösen a kivizsgálásra :D. Nem kell részletezned, hogy kivel mit... Elég csak tudnia, hogy neked is volt kufirc valakivel.
2019. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Várj, te vagy a kéthetes barátnős?
2019. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes "barátnős"..... Aki hamarosan 40 lesz.


Én meg sokat lógok itt fent.🤣😂


Amúgy ne mondd el, mert most is kirugat.🤣😂

2019. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!