Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális pasi vs. Jó szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasi vs. Jó szex? Uszáj választani?

Figyelt kérdés
A barátom minden szempontból szuper pasi mint külsőleg mint belsőleg csak egy baj van vele hogy nagyon rossz az ágyban. A mai napon több kérdésben is részleteztem hogy a szakítás e az egyetlen megoldás és mindenki azt írta hogy igen. De félek hogy mégegy ilyen kedves megértő, szuper pasim nem lesz többet, hiszen mindenki azt mondogatja hogy nincs normális pasi de ő az csak ez a baj vele hogy az ágyban rettenetes. Állítólag megpróbált mindent és én is vezetgetem azokra a pontokra ahol nekem jó de rossz és kész már 8hónapja rossz. Félek szakítani mert minden másban kívbánni nem tudnék jobb pasit. Ígyis maradjak vele hogy az ágyban nem tud kielégíteni, vagy vállaljam a kockázatot, hogy a következő pasim talán jó lesz az ágyban de másban nem bízhatok majd meg benne? Ti mit tennétek a helyemben? (jah és ne írjátok hogy próbáljuk meg élvezetessebbé tenni az együttléteket mert már tényleg mindent megpróbátunk és már nem is kívánom)
2010. júl. 14. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne szakítanod vele,hogyha minden más téren őt érzed a legmegfelelőbbnek.

Nem szexből áll az élet.

2010. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Én szakítani fogok, ha nem változik valami, de legalább egy évet még várok, mert szeretem, és nagyon rossz lenne, ha a szex miatt menne gallyra az egész. Nem tökéletes a pasim, de ez van.


Hogy miért: A kapcsolatban fontos a szex, mert mindenkinek vannak vágyai, amiket lehetőség szerint ki kell élni, és mert semmi más nem adja meg a szex intimitását és azt a törődést és összetartozást.


Ennek ellenére lehetőség szerint, ha valahogy túl lehet lenni a szex okozta problémákon, én a pasit választom és kész, mert ezerszer többet ér, mint egy dugás.

2010. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy sok gyakorlással nem jönne bele ő is, nyomassátok éjjel nappal, ez mindenkiben ösztönös, nem hiszem el hogy nincs hozzá érzéke.
2010. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
uzsájt választani???? hmm?? fogós kérdés de érdeklődj a Hajó gyári szigeten!!és a sikert garantálom!
2010. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Dobd ki, ha nem tud kielégíteni úgy is megcsalod hamarosan. Azt meg lehet nem érdemli meg, ha már ilyen normális.
2010. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi a Válaszokat!!


Elötte nem szexeltem, nekem ő az első, de az előző barátommal az ujjazás volt rossz, vele viszont szuper volt 8hónappal ezelöttig kb.


Azt hiszem még nyár végéig ráhajtok hogy gyakoroljunk sokat aztán ha nem változik semmi még kicist sem akkor szakítunk mert nekem vizsgákra kell készülnöm.


Megcsalni nem fogom soha!!! Akkor inkább tűrök.


Pc izmaim rendben vannak mivel tornáztatom őket majdnem mindennap kb féléve.

2010. júl. 15. 10:33
 17/20 anonim ***** válasza:

szoktad magadnak csinálni ?

és ha igen, akkor összejön ?

ha összejön akkor mindkét orgazmus összejön ?

mert számomra az hihetetlen, de biztos vannak olyanok, ha maguknak sikerül önkielégítés közben hüvelyi orgazmus, akkor a párokkul hogyhogy nem !

a csiklóiról nem is beszélve !

2010. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Magamnak sikerül mindenhogy, szerintem úgy lehetséges hogy neki nem sikerül, hogy már nem figyel annyira rám, vagy engem nem izgat már a gondolat hogy este akció..
2010. júl. 15. 11:18
 19/20 anonim ***** válasza:

akkor nem ő rossza az ágyban, hanem te nem kívánod !!!

a kettő nem ugyanaz!

ha meg már nem szereted, akkor lépj ki a kapcsolatból, ha igen és tudod mi a jó neked, akkor nem hiszem el, hogy nem jön össze az orgazmus , főleg, ha ő is tudja mi jó neked !

Ha meg nem figyel rád oda, azt észre lehet venni !

2010. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Már kívánom mert tegnap este nagxyon ügyes volt:) Azt hiszem csak elment a kedvem az egésztől a sok rossz alkalom miatt de már kezdett jó lenni és talán a következő alkalommal sikerülni is fog:)


Köszönöm a válaszokat!!

2010. júl. 16. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!