Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legnagyobb csalódás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb csalódás, amit a párod okozott neked?

Figyelt kérdés
Nekem pl. az, hogy nem hajlandó belátni, hogy ahogy nevelték, úgy nem lehet leélni egy egész életet, hogy nem tud kiállni magáért, és nem is nagyon tesz azért, hogy normális élete lehessen, pedig lehetne erre módszereket találni.

2019. szept. 15. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott, átvert és kiahsznált, szerintem ennél jobban már nem tudnék csalódni.
2019. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondta, hogy jobb lenne mindenkinek ha meghalnék, mindenki utál. Illetve szokott fizikailag is néha megalázni, pl kék - lilára szorítja a karom, vagy a combomba térdel.

Egy kislányom van, miatta nem lettem még öngyilkos.

2019. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Igazából talán az, hogy rájöttem, hogy soha nem fog megmenteni.
2019. szept. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még szerencsére 4 év alatt sosem volt ilyen, de ha lenne, akkor már nem lenne a párom.

Az exeim viszont már okoztak meglepetéseket.

Az egyikük is hasonló volt, mint a tiéd kérdező, nem állt ki magáért, és nem tett azért, hogy jobb élete legyen, csak főtt a levében. Értem sem volt hajlandó változtatni, így mennie kellett az életemből.

2019. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mindenre a megoldást keresem és úgy állok hozzá h biztosan meglesz, ő meg szó szerint mindenben a problémát kereste, minden frusztrálta, önmaga, a környezete, a csempefuga szinébe kötött bele és aggódott miatta ha épp nem volt más.

Ez nekem teljesen kibirhatatlan volt már, pedig ez csak egy apróság a sok közül.

Hát legközelebb másképp lesz :D ha ilyennel találkozok és láthatóan nemfog változni max egy hetet kap.

2019. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as: pedig én pl. az exeimet is mindig próbáltam megmenteni önmagukról, nálam pont ez a probléma, de senkit sem lehet. Ha ő nem akarja magát megmenteni akár segítséggel, akkor úgy kB. lehetetlen. Csak belőle indulhat ki a dolog, másból nem. Levegőt venni sem tudsz más helyett, hogy ne fulladjon meg.
2019. szept. 15. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kértem, hogy jöjjön el velem egy programra.Azt mondta nem ér rá. Később meg elment egyedül.

Vagy amikor vele együtt hívtak meg valahová, és mint utólag kiderült azt mondta, hogy már lefeküdtem, alszok, ezért nem szól nekem, de ő elment. Már nem vagyunk együtt.

2019. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mialatt "egyutt" voltunk - amikoris valahogy soha nem volt ideje velem talalkozni, mert mindig sok a munka es az "irodaban' van .....randioldalakon rendezgetett randevukat mas nokkel.. vagy probalt..
2019. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 6


Az ilyesmi jó dolog, de erre sajnos kevesen képesek.

2019. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!