Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagy baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagy baj ha még sosem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Mindjárt 23 éves vagyok és még soha az életben nem volt párom.

Rossz hogy nekem kimarad a sulis időből a barátnőzés😕

Nagyon hülyének néznétek emiatt lányok?


2019. szept. 16. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, engem egyáltalán nem zavar. Több lány marad nekem.
2019. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap és annyi idős leszek mint te, de nekem sem volt még kapcsolatom, igaz én nem is próbálkoztam soha. Nem gondolom, hogy alkalmas lennék egy kapcsolatra, elég nehéz eset vagyok, lelki gondokkal, csapnivaló szociális képességekkel, és tele bizonytalansággal, komoly önbizalomhiánnyal. Régebben csak nem mertem ismerkedni, ma pedig nem is akarok, mert amíg ilyen állapotban vagyok csak más terhére lennék.


Kicsit én is hiányolom, hogy kimaradt a kamaszkori szerelem az életemből annak minden örömével és bánatával együtt, de így alakult, már túltettem rajta magam.

2019. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En egy bo evtizeddel vagyok idosebb nalad, es en is kb. itt tartok:)


Hamar le fognak peregni az evek/evtizedek a szemed elott....

2019. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37 vagyok, nekem sem volt még. Ami késik, nem múlik. Nem feltétlen kell a hangadókra hallgatni.
2019. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ezt a témát nagyjából buktad is. Nagyon ne erolkodj rajta, semmi ertelme. Inkább tanulj vagy dolgozz. Drogozz igyál, valamivel üsd agyon az időt.
2019. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha úgy adódna hogy egyszer szűz fiú lenne a párom, az engem inkább izgatna. Szívesen tanítanám! 😁 Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Fel a fejjel fiúk! 😎
2019. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
#6 full kamu. Nehogy írjatok neki.
2019. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, hogy nem volt barátnőd, tök leszarom a gondjaidat. Ha neked baj, akkor meg tegyél ellene ahelyett, hogy itt rontod az internet levegőjét a nyafizással! 🙂


Ha a barátnőtlenség miatt nem is, a kérdés miatt nézhetnek hülyének.

2019. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!