Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig bírtátok olyan párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírtátok olyan párkapcsolatban, ahol nagy volt a szerelem, de a párotok sosem akart szexelni?

Figyelt kérdés

Én l,Ő f


Egyszerűen már nem tudom elképzelni miért nem akar szexelni,de már én se vele,mert magyarázat nincs,trükkök nem válnak be,és a pár alkalmat is úgy élem meg,hogy megalázó mert biztos csak miattam teszi.....


2015. febr. 19. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hááát....nehéz ezt megmondani. Eltérő szexuális, mennyiségbeli igények is lehetnek, meg persze ezer más ok.
2015. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem tudok szerelmes lenni olyan kapcsolatban, ahol a párom nem kaphatom meg testestül-lelkestül. Ergo semeddig sem bírom ...
2015. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok ez igaz,de még szerintem (IS) az egészseges kapcsolatba bizony bele tartozik a szex.

Az egy dolog,hogy meg valamelyik fél várni akar,de gondolom ez az elején tisztázva van.De ez általában csak tiniknél van.:)

2015. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Azért egészséges húszas éveiben járó pasinál nem tudom elképzelni mi lehet a baj.Állítása szerint vonzódik stb.....de még is mindig nekem kell kezdeményezni.Bár nem szoktam mostanában,mert rossz így az egész.

Én nem egyfolytában akarok szexelni,de szerintem havi 1 max 3 alakalom nagyon nagyon kevés.Ha rajta múlna szerintem hónapokig nem lenne semmi....És akkor én érzem magam sz@rul hogy ennyit felhozom a témát...(a téma hanyagolása semmit nem változtatott)

2015. febr. 19. 10:57
 6/22 anonim ***** válasza:
De most komolyan! Mit mond, ha megkérdezed, hogy miért nem akar szexelni?
2015. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Most nem,meg ilyen sablon szövegeket,vagy csak letol magáról.Vagy leolt hogy szexmániás vagyok,meg ilyenek.....
2015. febr. 19. 11:02
 8/22 A kérdező kommentje:
Meg pc b*zi is......én meg idióta nagyon szeretem,de ez az egész jó ideje fenn áll és kezd elegem lenni
2015. febr. 19. 11:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Megértelek, már én sem kezdeményezek potosan ezért. Én beletörődtem. Lejjebb adtam az igényeimet. Azért a havi egy az tényleg nagyon durva....
2015. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ilyenem soha nem volt, szerintem nem is lesz, nekem csak olyan kapcsolataim voltak, ahol vibrált mindig a levegő, másképp nem is tudnék élni. Ha egy kis kacérkodás nem elég, hogy tudja a srác, mi a dolga, akkor az halott ügy.
2015. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!