Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem volt párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt párkapcsolatom, pedig már 21 éves vagyok. És egyre jobban hiányzik egy barátnő. Szerintetek ez egy nagyon nagy hátrány hogy nincs tapasztalatom a párkeresésben, párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátkozásban sem vagyok jó, sajnos barátaim sincsenek akikre számíthatnék, néhány ismerősöm van akivel nagyon-nagyon ritkán találkozom.


Sokszor irigylem azokat akik tízen évesen párkapcsolatunk van és boldogok. Mert én már azt sosem fogom megtudni, hogy milyen jó lehet.


Lehet szerintetek valaha normális kapcsolatom?


Ez amúgy ami velem van lányoknál is előfordul vagy ez csak a fiú baja?

Van itt olyan lány aki így van mint én?


Köszönöm előre az értelmes válaszokat!

Üdv

21F


2018. jún. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan, annyira szeretem, mikor huszonpárévesen itt sírdogálnak az emberek, hogy jaj, lesz-e valaha párkapcsolatom? Mintha már a halálos ágyatoknál lennétek, akkora világfájdalommal sírtok itt.

Ember, 21 éves vagy. Még csak most esett le a tojáshéj a s..ggedről. Semmiről se maradtál még le.


Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, ismerkedj lányokkal, szólítsd le őket.

2018. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. 21 évesen szexeltem először, de a pasi idősebb volt, 23, de neki is az volt az első. Az öcsém 26 évesen vesztette el a szüzességét, a csaj nem volt már szűz, de nem zavarta a dolog. De ezen kívül is ismerek még ilyen eseteket.

Szerintem kár még leírnod a dolgot, van még esélyed és időd bőven.

2018. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, lány. Nem volt még kapcsolatom.

Ráérsz még bőven, ne aggódj.

2018. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A barátkozásban sem vagyok jó, sajnos barátaim sincsenek akikre számíthatnék, néhány ismerősöm van akivel nagyon-nagyon ritkán találkozom."


Ezen valtoztass surgosen. Amig alapbol nem tudsz az emberekkel banni addig ne akarj parkapcsolatot, mert nem fogod tudni kezelni. A no az nem egy szobanoveny, amit hetente egyszer megontozol de amugy jol el van az ablakban vagy a polcon. Ha a baratsagaidat nem tudod hetrol hetre menedzselni akkor a nodet sem fogod. A parkapcsolat egy kicsit munka, par honapig megy magatol, mert viszi elore a szenvedely es a kivancsisag, de azert a legnagyobb resze az alkalmazkodas. Tenni kell azert, h megmaradjon. Muvelni kell, mint egy kertet, ha magara hsgyod belepi a dudva. Az emberi kspcsolataidat is apolnod kell. Kezdd a baratokkal, es kozben eljin a szerelem is. Sok sikert!

2018. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyu kolléganőjének a lánya 28 évesen jött össze első barátjával, 30 évesen házasodtak és most jön a gyerek is. Van ilyen, én a helyedben nem aggódnék.
2018. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!