Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnetek neki?

Figyelt kérdés
Rengeteget 12 oraztam a melohelyemen de volt boven idonk egymasra. 8 honapja vagyunk egyutt ketpeteju ikrekel vagyok varandos a paromtol. Meztelen kepet kuldot a volt szeretojenek es flortolt vele es ebedelni is mentek. Tagad mindent de erzem hogy hazudik igaz be valott mindent hogy meg platoian szereti. De meg irta a volt vagy jelenlegi szeretojenek hogy hianyzik neki szerelmes meg bele de sexen kivul nem lehet semmi sem koztuk. Szexet nem valja be pedig tuti hogy volt koztuk mivel meg irta a parom a szeretonek hogy finom voltal. Ezt lehet masra hogy finom voltal? Csak erre plane hogy a talinal is le volt irva hogy hol talalkozunk nalam vagy hol? Tagadja hogy sex volt koztuk de semmi mast
2019. szept. 17. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnék Neki, és miért is hinnék,hiszen amit leírsz az pontosan bizonyítja az ellenkezőjét annak amit mond.

Én a helyedben válaszút elé állítanám, és csak azért adnám meg Neki ezt a lehetőséget mert babákat vártok, és nem lenne könnyű egyedül felnevelned Őket.

Hátha észhez tér ha kellően határozott leszel.

2019. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért számít? Téged nem szeret, másra vágyik. Ezen semmit nem változtat, hogy volt-e szex vagy nem. A párod megcsal téged attól még, ha szex konkrétan nem volt. Mi értelme ilyen emberrel lenni? Valószínűleg soha nem is szeretett.
2019. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de nem is vallalnek gyereket 8 honapos kapcsolatba.
2019. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Tuti nem hinnék neki, sőt. A helyedben ki is dobnám úgy "preventive". Főleg azért, hogy pár napra, hétre érezze a hiányodat, az elvesztését valakinek akit remélhetőleg szeret. Aztán ha eléggé pedálozna vissza venném szintén csak a jövendő gyerekek miatt és kapna egy utolsó esélyt. De ennek caak akkor van értelme ha megtapasztalja milyen téged elveszteni. Akkor talán elkezdi értékelni amilye van. Ha így sem akkor passz. De ha rögtön megbocsátasz, ha nem jön büntetés és fájdalom amiatt amit tett akkor nem sokáig fogja bírni. Az ember sokszor akkor kezdi értékelni a dolgokat amikor elvesztette őket.
2019. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja es meg pluszba annyi hogy le fotoztam az uziket amin meg buktak benne van a telomba es azt akarja hogy toroljem ki a kepeket amit az uzieirol csinaltam. Es ne vegyem a szeretovel a kapcsolatot
2019. szept. 17. 14:36
 6/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem vissza megyek a sajat hazamba. Szo nelkul. Allitolag csak egyszer talalkoztak de mar marcius ota beszeltek. Most augusztus 22-en kuldott a ket kislabyunkrol kepet azota nem ir neki a szereto. Nem reagt semmit
2019. szept. 17. 14:40
 7/22 anonim ***** válasza:
Áh ezentúl egy szavát se hinném. Tiszta katyvasz ez a pasi és még nem zárta le az exét.
2019. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Elvetetném a gyerekét is!
2019. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz azon gondolkodni, hogy fogsz két gyereket egyedül felnevelni. :/
2019. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. El vetetni mar keso 17 hetes vagyok. Nekem o volt az elso igazi akit szivembol szerettem ki huztam a sz....l rozsaszin kod. En voltam a hulye picku vak voltam pedig az ex felesege figyelmeztetet is ra mien
2019. szept. 17. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!