Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnetek neki?

Figyelt kérdés
Rengeteget 12 oraztam a melohelyemen de volt boven idonk egymasra. 8 honapja vagyunk egyutt ketpeteju ikrekel vagyok varandos a paromtol. Meztelen kepet kuldot a volt szeretojenek es flortolt vele es ebedelni is mentek. Tagad mindent de erzem hogy hazudik igaz be valott mindent hogy meg platoian szereti. De meg irta a volt vagy jelenlegi szeretojenek hogy hianyzik neki szerelmes meg bele de sexen kivul nem lehet semmi sem koztuk. Szexet nem valja be pedig tuti hogy volt koztuk mivel meg irta a parom a szeretonek hogy finom voltal. Ezt lehet masra hogy finom voltal? Csak erre plane hogy a talinal is le volt irva hogy hol talalkozunk nalam vagy hol? Tagadja hogy sex volt koztuk de semmi mast
2019. szept. 17. 14:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem nem nem értem, hogy egy nyolc hónapos kapcsolatban MINEK vállalnak az emberek gyereket? Nem fogom megérteni. Nem nem egyszerűen nem...
2019. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmeztetett a volt feleség akkor még várhattál volna hogy kiderüljön milyen ember akivel te most 8 hónap ismeretség után gyermeket vállalsz. Tulajdonképpen már mindegy ez a része de ez az idő nagyon kevés megismerni egy másik embert...Sajnalom nagyon azért ami veled történik mert terhesen és utána 2 gyerekkel kell egyedűl megbírkóznod ami nem lesz könnyü feladat. Azért remélem lesz valaki aki majd segít neked.
2019. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11


Azért mert a rózsaszín ködben képtelenek, nem akarják látni a valóságot. Hisznek a csodában, hogy miatta és a gyerek miatt majd megváltozik a másik fél. Ebből a mesekönyből lehetetlen "felnőtt" embereket kirángatni. Megannyi ellenpélda szolgál valóságul számukra, de a saját egójuk meggyőzi őket, hogy majd ők kivételek lesznek. Azután jön a koppanás, mint ebben az esetben is.

2019. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Zsoltmester ***** válasza:
Ilyen gyorsan miért csinálnak gyereket az emberek?
2019. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Rockarc ***** válasza:

En a matek reszet emelnem ki. 8 honap az 32 het. 17 hetes terhes vagy. Mas nok ilyenkor rangatjak eloszor az agyba a kivalasztottat. 15 het utan milyen kapcsolatrol lehet egyaltalan beszelni? Voltunk 3* etteremben, 2* fagyizni, meg moziba is mentunk, johet a gyerek?


Megint a gyerekek szivnak, mert a szuleik meg naluk is nagyobb gyerekek. :(


Ja, hogy a kerdesre is valaszoljak, egyertelmu, hogy megcsal, es szaladna vissza az ex-hez, ha az engedne. De nem fogja. Esetleg megpenditheted neki, hogy mekkora gorenyt adott neked. Aztan kereshetsz egy helyet, amit majd otthonnak hivhatsz. Unatkozni nem fogsz 20 evig, gratulalok.


43F

2019. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Először azt akartam írni amit a 4 válaszoló is írt, de ahogy olvastam tovább rájöttem ez egy f. kalap.

Sokan útálják az ex feleségét, pedig lehet tud valamit, amit a szerető vagy az új barátnő nem tud.

Dobd ki végleg, jobban jársz vele, ha nincs melletted, mint idegesen nevelni a kicsiket.

2019. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mindenkinek igaza van. Koran valaltam babat meg minden. Tul kis hitu naiv voltam 31 evesen. Igaz eletembe o a 3 dik. Ennyi nincs nagy tapasztalatom.
2019. szept. 17. 19:37
 18/22 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ezek után Kérdező remélem annyi eszed lesz, hogy nem maradsz mellette.
2019. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mar tegnap el jottem tole. Azota a novel is felvettem a kapcsolatot mondtam neki mindent el mondok a parjanak ha nem mond igazat. Be valott mindent januar 30 an koltoztunk ossze ok februar ota kavartak juniusig. Juniusba aze hagyta ott a csaj a parom mert meg tudta hogy terhes vagyok es parom kozolte nem hagy el miatta mert szereti a gyerekeket a iker lanyait nem adja fel es le zartak a dolgokat. De nem hat meg lesz ahogy lesz
2019. szept. 18. 18:54
 20/22 A kérdező kommentje:
De a legnagyobb marha en voltam vakon biztam mert az alap elvem bizalom huseg osszinteseg nelkul nincs kapcsolat. Hat mai vilag masrol sem szol. Gyereket azert valaltam mivel tavaly augusztus 13 an az 5 eves fiam el hunyt es o adot erot o allitot talpra es eze volt az hogy vakon meg biztam benne. Tamogatot mivel idrgosszeropasos gyanus voltam ugye depresszios es o rangatot ki hogy ne legyek talajon kicsit erosodjek meg stb tamogatot es ki alakult tavaky szeptemberbe ismertem meg kozos ismeros alltal es igy januarba jottunk ossze az elott beszelgettunk sokat segitet lelkileg fel erosodni es bizalmat adtam neki
2019. szept. 18. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!