Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsal? Vagy miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Vagy miért csinálta ezt így?

Figyelt kérdés

A barátnőm titokban beszélget egy régi ismerősével már majdnem fél éve, aki miatt ultimátumot kapott régebben, akkor is voltak kétes dolgok, de én megbíztam benne. Azt mondta hogy bejön neki a srác, de nem akar tőle többet, történt egy szerelmi vallomás a csávó részéről majd nem beszéltek többet a megbeszéltek szerint, legalábbis ezt gondoltam.. mai nap láttam hogy kapott tőle egy üzentetet, és hogy beszélgetnek, mint barát.


Miért kellett titkolnia ezt?

hisz megígérte hogy nem beszél vele többet, ennek ellenére tudtom nélkül beszélgetnek..



Féljek hogy megcsal?


2019. szept. 17. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jó esély van rá igen.

Fél év után meg már tuti is...

Már csak azért is kidobnám, mert hazudott.

2019. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

De miért tiltottad meg, hogy bárkivel is beszélgessen, azért titkolja mert ultimátumot kapott és te fontos vagy neki, de az embernek/asszonynak a barátai/haverjai is fontosak.

Te is leirod, hogy beszélgetnek mint barát, nem több. Az se szép, hogy titkolózik de az se, hogy te döntöd el, hogy kivel beszéljen s kivel ne.

2019. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem már alá is feküdt...
2019. szept. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem is akartam, de mivel régebben sok kettős "dolga" volt, ezért történt így. Nem nézhettem át az összes beszélgetést, meg bízok még talán annyira benne hogy nem tenne ilyet, de akkor miért kellett ez a titkolózás?


mindig hárít, és fejemhez vág dolgokat.

2019. szept. 17. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Jah.. tipikusan az a "miért nem lehetnek barátaim" hiszti.

Férfi és nő közt nincs barátság, pláne ha az egyik már szerelmet is vallott.

Nem igazán tudom mire vársz, nem alázott meg már eléggé?

Gondolom ez is elhangzott már:

"most nekem hiszel vagy a saját szemednek?"

:DDD

Legyen már tartásod baccki....

2019. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Évekig nem beszélgettek, nem is értem miért kellett ezt így..
2019. szept. 17. 22:00
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Ne bolonduljatok el, lehet férfi és nő között barátság, jó nem pont a fent leírt esetben ahol egyik már szerelmet vallott, de én állítom van ffi és nő közt sima barátság, én 35 éves nő vagyok, van férjem és gyerekem szeretem is őket, és van összesen 2 darab jóbarátom s mind a 2 férfi, mind a 2nek családja van, soha nem is volt semelyikünk részéről semmi más csak barátság.


Kérdező, Ha már voltak régebb dolgok akkor lehet mégiscsak el kellene olvasnod azt a beszélgetést teljes egészében, potyára ne edd magad.

2019. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy van annyria ravasz a párom hogy semmit sem ír le nyílegyenesen. És nem tudnám rábizonyítani, és én lennék a rossz. Mit tegyek?
2019. szept. 17. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Sztem azzal csökkenne a masik a szemeben ha lesz.arod es azert lett fontosabb mert tiltott gyümölcs. Te adod a kapcsolatuk izgalmat. Ez ilyen forditott pszichologia

Exemnek is csak addig volt erdekes egy masik nö mig engem idegesitett csak, utanam össze sem jött vele

2019. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Pont azért titkolja, mert tudja, hogy csak felesleges feszültséget okozna, ha tudnád. Simán lehet, hogy nincs semmi köztük. Igazából te sodrod bele a titkolózásba. Ha nem csinálnál ekkora ügyet az egészből, lehet, hogy el is mondaná, hogy leveleznek. Biztosan van köztük valamekkora vonzalom, de ha nem melletted dönt, azt úgyis megtudod. A megcsalósdi általában akkor jön, amikor már nem lehet csak úgy váltani, pl. mert gyerek van.
2019. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!