Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hagyom abba, megcsal?

Figyelt kérdés

Férjem (öt éve vagyunk együtt) elég közvetlen típus, jól elbeszélget bárkivel, pl eladókkal a boltban, munkahelyén egyenesen imádják, amit én onnan tudok, hogy ha megyünk valahol, utcán, boltban, bárhol, szinte messziről köszönnek neki a nő munkatársai, keresztnevének egy becézésével (!), illetve széles mosollyal. Egy ideig annyira ez nem zavart, de már igen. Kérdeztem férjemtől, hogy árulja el, miért szeretik ennyire a nők, hogy az utcán őt meglátva szinte sikongatva köszönnek neki.

Illetve, nem csak munkatársai, hanem (férjem idézem) a volt sporttársuk barátnője, a szomszédja volt barátnője, a haverja volt barátnője. Tehát az utcán, akik ráköszönnek, azok mind valakinek a barátnői voltak. Nekem ez furcsa.

Alapvetően nem vagyok paranoiás, csak ha másokkal ennyire közvetlen, és kedves, szinte ujjonganak, ha meglátják, akkor velem miért nem olyan kedves?

Amikor ezt kérdezem tőle, mindig felháborodik, hogy ő kikéri magának, hogy rágalmazzam, mert ő nem csal meg, de ha ennyire magyarázok, akkor meg fog csalni. A poén az, hogy megcsalást én soha nem említettem neki, csupán érdeklődöm, hogy kik ezek a nők és miért ennyire közvetlen velük,hogy ennyire örülnek, ha meglátják őt. Én soha nem mondtam azt, hogy biztos volt köztük valami.

Egy sima tárgyilagos hangnem is elfogadható lenne akár munkahelyen, akár egy cipőboltban, nem kell minden nőnek nyálazni. Vagyis nekem mondjuk jól esne, ha azt a figyelmet, amit a boltos kap, nekem is megadná.

Azok a férfiak, akik ilyen módon "gyanusítva" vannak, előbb - utóbb tényleg megcsalják a párjukat, csak azért mert ilyen szituációkba keverednek?


2019. júl. 12. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Megnyugtatóan megcsal régóta.

Azért van felháborodva ha rákérdeztel.

Az én férjem is ezt csinálja imádja mindenki, nyalizjk mindenkinek, senkit sem utal, csak engem.


Kiderült mindig is megcsalt.


Soha sem tisztelt engem bármit is csináltam.


Annyira kétszínű, hogy nem igaz.

Szineszkedik mindenhol és elhiszik, hogy ő milyen jófej. De az igazi arcát senki sem ismeri,és én hiába mondom, meg én jövök ki rosszul, mert hát ő nem olyan....



Ha van lehetőséged ne várj, hanem lépj le.

Nagyon ráfázol ha hiszel neki.

De addig se kérd számom, úgyis hazudik,és még neki áll feljebb, hogy te rémeket látsz, gyanúsított.

Tönkre fog tenni. Hidd el nekem.

2019. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Már megcsalt. Ideje szembenézned vele.
2019. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oh, sajnálom :( valóban tényleg engem piszkál, főleg ilyenkor, amikor valaki ráköszön, én meg furcsán nézek. Szokta mondani, hogy miért nem akkor kérdezem meg az illető hölgyet, ne otthon kérdezzem őt, hogy ki miért hogyan köszön neki, mert ő nem tudja, hogy a nők miért ÚGY köszönnek... Hát köszi, biztos nem kérdezek meg egy vadidegen nőt, hogy miért köszön a férjemnek.. Tök ciki lenne. Még férjem simán letagadja, hogy semmi extra köszönés nem volt.. Jaj persze, én vagyok a hülye... Pedig elég feltűnő a nők viselkedése...
2019. júl. 12. 13:03
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy-egy alkalom volna amikor így viselkednek vele még azt mondanám, hogy jaj hát valakinek bejön a férjed és tényleg csak a ,,nő liheg" utána.De ha ez a jellemző és általános akkor azért van valami vaj a férjed füle mögött.Főleg, hogy támadva védekezik és már előre kijelenti te vagy a hibás ha megcsal.:D

Tuti félrejár.

2019. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Persze, szó szerint nálunk is ez volt.


Tudod miért? Mért tudja hogy úgysem fogsz odamenni.

Ha megtudod tenni, akkor csináld meg azt, hogy felveszed te is a jopofit barátkozz össze a csajokkal.


Mondjuk ezek mindenhol ismerkednek, kávézóba, étterembe...



Amiről csak tudsz menj be, baratkozz össze velük, otthon meséld el, hogy xy milyen jófej...


Mindig lesznek titkaik amikhez neked semmi közöd nem lesz.

Ha kiderül, és számonkéred, rossz világ vár rád.

2019. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes nekem is volt ilyen típusú férfivel tapasztalatom. Otthon konkrétan centizett, hogy ugyan fogyjak már még egy kicsit. Soha nem voltam kövér 158 cmhez ami a legtöbb volt 50kg. Kifejezetten jó pasi, sokat sportol helyes arc magas stb. Mindenkivel kedves, tisztelettudó, ha elmentünk valamerre mindenkire mosolygó típus. Nála is kiderült, hogy végig átvert és ki tudja hány nő volt mellettem. De... Ez csak egy pl. Lehet, hogy ő más, de inkább járj nyitott szemmel. Ez is érdekes, hogy egyből támad. Számomra aggodalomra adna okot.
2019. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ismerek ilyen pasit. Mindenkit megdugott, akit csak tudott.
2019. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy normális/jól működő házasságban nem az a módi, h te kérdezel valamit, a válasz meg háborgás, támadás, önigazolás... itt bajok vannak.
2019. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez erősen átverés gyanús! Beszélj vele őszintén,mond meg neki,hogy ez neked rosszul esik,ha nem változtat,szakítani fogtok. Sajnos, nem fog változni, de egy próbát meg ér. Lehet,hogy még nem csalt meg, de hogy sok nőnél be próbálkozott, az biztos.
2019. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Voltam ilyen kapcsolatban. Ő kijelentette, ő csak közvetlen fajta, ő az exeivel is csak barátkozik és szerinte tök normális nőkkel napi szinten csetelgetni, meg megpróbálni elhívni őket moziba, meg kávézni..

Mily meglepő, csalt.

2019. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!