Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egy másik nővel beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy másik nővel beszélget, hogy viseljem ezt el?

Figyelt kérdés

Párom szerint egy házas nő az, akivel reggelente a buszmegállóban beszélget mikor munkába megy. Itt lakik valahol a mellettünk lévő lakásban. Ma megfigyeltem őket az erkélyről, a nő majdnem megérintette a párom könyökét a nagy magyarázás közben. Buszra is előre engedte, egymás mellé ültek le csak egyikük az egyik sorba a másikuk a másik sorba tehát nem egymás melletti 2 széken. Tudom, ez nem szép dolog. Páromnak írtam egy üzenetet és ő neki nem tetszett, azt állította hogy 2 méter volt köztük. Mikor saját szememmel láttam, hogy jó ha 20cm volt köztük. Megkérdezni tőle, hogy ennyire fázik e és sok hasonló apróságot. Már elegem van. Sírni tudnék. Egész nap kiül ez az arcomra. A hangulatomra. Párom is ordibált már velem, hogy megint kezdem az ostobaságaimat. Ő rám sose féltékeny. Sajnos nekem nincs önbizalmam és sokszor voltam régen is ilyen.

Hogyan lehet ezt kezelni, és nyugodtan élni? Bízom benne, de félek nehogy megcsaljon. Korábban évekkel ezelőtt már csaltak meg. Az a baj, hogy a mostani páromnak én vagyok az első nő az életében akivel intim helyzetbe is került.



2019. szept. 18. 19:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Tehát szerinted a párod 5 méteren belül nem mehet egyetlen nőhöz sem. Különben megcsal.. Leskelődsz utána.. Ezzel a természettel elfogod veszíteni.
2019. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ezt nagyon túltolod...jó, hogy már oda nem ugrottál a két ülés közé egy mérőszalaggal, hogy pontosan hány cm-re is

voltak egymástól.Ha sokat balhézol ilyesmin, párod előbb-utóbb megunja.

2019. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek választ. Moderalom magam és igyekszem elfelejteni az ilyesmi dolgokat
2019. szept. 19. 02:32
 14/14 Ignis Subdialis ***** válasza:
Ezt erőlködéssel nehéz megoldani, mert hiába érted a problémát értelmi szinten, a zsigeri szintű reakcióiddal csak küzdeni tudsz és ez fárasztó. A gyökerénél foglalkozni a problémával kevésbé fárasztó és mélyrehatóbb. Kezelni és nyugodtan élni úgy lehet, hogy nekikezdesz egy önismereti munkának, amihez ideálisan segítséget veszel igénybe, pl. egy jó pszichoterapeutát. Még egy képzett pszichológus se olyan übermájer, hogy önmagát ki tudja húzni egy hasonló problémából csak a saját tudása alapján. Ehhez egy pszichológus is pszichológushoz megy. Nincs ebben semmi rendkívüli. Kell egy profi külső nézőpont ahhoz, hogy hatékonyan tudjál dolgozni magadon. Időbe telik jól működő pszichoterápiát találni és az önismeret több éves meló, de az utolsó percig megéri, nem csak ez az irreális féltékenységed halványul el, nem csak az önértékelésed javul, de egy csomó olyan járulékos probléma is eltűnik, amivel addig együtt éltél, mint kötelező "szükséges rossz".
2019. szept. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!