Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis viselkedes? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis viselkedes? Csak en gondolom onzosegnek?

Figyelt kérdés

Tegnap nekem nagyon hosszu napom volt suli es edzesek, este ertem haza. A baratom a haverjaival ment iszogatni, engemnem hivott ezert nem talalkoztunk tegnap, bevallom kicsit rosszul esett de termeszetesen elfogadom mert kell a fius este es nem tettem szova, elfogadtam.

Ezert en mar 11 kor agyba bujtam, hulla faradt voltam, masnap 6kor keltem es ujra suli meg egy nehez nap.

Hajnal 1kor arra ebredtem hogy csorog a telefonom, a baratom hivott. Felvettem mert azt hittem valami baj van. Nem volt semmi baj, reszeg volt es csak felhivott, nalam akart aludni. Nem esett tul jol hogy ezert hiv fel es termeszetesen mondtam hogy en aludni szeretnek, ne aludjon nalam, koran kelek es letettem. Visszaaludtam par percre es ismet csorgott a telefonom, o volt az megint, felvettem es mondta hogy itt van a haz elott es engedjem be. Akkor mar kicsit kiiakadtam hogy ennyire nem tartja tiszteletben hogy aludnek, mondtam neki hogy nem megyek le es aludni szeretnek es hogy ezt mar mondtam neki hogy ne jojjon. Miutan letettem 10x felhivott folyamatosan hivogatott ezert kikapcsoltam a telefonomat. Felfoghatatlan volt szamomra hogy ezt nem fogta fel hogy aludne, koran kelek, nem volt megbeszelve, nekem ez kellemetle, stb. Utana persze megsertodott hogy kikapcsolam a telefonomat kinomban de nem tudtam mit tenni. Azota nem beszeltunk.


2019. szept. 19. 09:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

"Utolsó: Az is egy tapló bunkó, aki a barátját/barátnőjét nem engedi fel úgy, hogy ott van a ház előtt és kikapcsolja a telefont inkább."


Azt nem teszed, hozzá, hogy emberi időben!!! Nem hajnalban te nagyon toleráns. Egy beba.szott agresszív f. szt mindenkinek kötelessége lenne beinvitálnia hajnali egykor. 🤦‍♀️

Istenem mennyi ostoba ember van. Kívánok neked ilyen partnert...neked lenne tele a tö. öd először vele az tuti.


Tudod az illemnek és a toleranciaanak nem egyoldalúnak kellene lennie legyen, a barátja sem volt toleráns, nem érdekelte hogy fáradt és nem akar látogatót fogadni.

2019. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Kérdezőnek van igaza!


Egesz addig le se szrta, aztán részegen felallt a fsza akkor már jó lenne a nője?? Fiús este közbe is irhatott volna neki legalább vagy hívatta volna egy 5 percre. Vagy már előtte lebeszelte volna a lánnyal hogy figyu utána felmegyek hozzád oké?

Nekem se tetszett volna ez iskolás koromban SE mivel anno a szüleimnek is másnap magyarázkodni kellett volna hogy na, miért jön ide hajnalba amikor én reggel korán megyek suliba. Iskola edzés ugyan olyna fárasztó mint a munka!! Aki szerint nem az nem tette oda magát rendesen csak bejárt egy fuzettel és végig aludtam az órát... Aztan suli után nem edzeni ment hanem aludni gépezni.

Nagyon gyerekes volt ez a viselkedés a barátodtol.

Arra se gondol hogy te fáradt vagy és hagyni kéne téged aludni. Ilyenekre ott van a hétvége vagy suli után esetleg.. Nem pedig hajnalba.

Én a helyedben írtam volna neki aludtál volna a haveroddal ha az fontosabb volt.. És ne csak akkor legyek jó mikor ők már mennek aludni és te Kanos leszel.

Neki kéne bocsánatot kérni és keresni hogy bocs hogy le szrtalak és éjszaka zavartalak.

Egyébként ő nem dolgozik és suliba se jár? Én ilyennel nem terveznek hosszú távra.. Ha ilyen kis gyerek marad.

2019. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól értem, a kérdező és párja nem élnek együtt, de mindegyikük a szüleitől függetlenül lakik.

Nos, éjjel egykor se részegen, se józanon ne hívogasson a párom! Kizárólag akkor, ha bajban van, rosszul lett, azonnali segítségre van szüksége.

Úgyhogy én a kérdező helyében a legelső hívás után kikapcsoltam volna a telefonomat.

Az meg hab a tortán, hogy részegen odaállít. Ha a kérdező beengedte volna, valószínűleg ott randalírozott volna részegen a lakásban. Esetleg össze is hányja. Úgyhogy meglett volna az éjszakai programja a kérdezőnek alvás helyett.

Szerintem az utolsó mondat jelenti a megoldást erre a helyzetre: nem beszélni többé vele. Magyarul: szakítani.


Amúgy 46F vagyok.

2019. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta, miért nem bújtak össze egy kicsit ha már ott volt:

Eltekintve a bunkóságtól és a fáradtságtól, kevés ritka dolog van ami taszítóbb, mint egy részeg ember. Akinek ez bejön az ölelgese.

2019. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%
#11: Ahogy írtam, szerintem mindkét fél hibás és nem fog változtatni a véleményemen a szitkozódásod. Nem hat meg a feminista előadásod, hidd el. Mondjuk ha ilyen partnerem lenne, mint Te; aki ilyen szépen beszélm és ítél meg másokat, azt valóban én sem engedném be, viszont nagy valószínűséggel a párom sem lenne egyúttal.
2019. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Diazepam ***** válasza:
78%
Bunkóság egy hívatlan, részeg, tiszteletlen embert hajnalban nem beengedni? Akkor bunkó vagyok. A saját anyámat sem engedném be így.
2019. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Igenis nagy bunkóság váratlanul hajnali 1-kor beállítani bárhová is, mègha a párunk is az.

Ès tegyük hozzá, hogy csak azèrt ment, mert a nagy iszogatasban rájött a kangörcs, aztán le akarta vezetni...

Már mièrt is kène alázatosan rongybabat játszani akivel bármit megtehet?

Előtte letojta a fejèt, nem hívta el, mert "pasis este", de a dugás már kellene mi? Frászt. Húzzon haza, aztán legközelebb emberi időben próbálkozzon.

2019. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Fuha, nem gondoltam volna, hogy ilyen sok valasz erkezik, nagyon koszonom azoknank akik mellettem erveltek, es elmondtak ertelmesen a velemenyuket, nagyon jol esik, hogy igy kialltatok ertem:) es termeszetesen a kritikakat is elolvastam, megha nem is ertek veluk egyet, de igyekszem majd atgondolni azokat is
2019. szept. 19. 18:50
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez egy paraszt!
2019. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#11: Ezért feminista a hozzászólásod. Tanulj meg kulturált emberként és főleg NŐként viselkedni:


Erikaros: "Azért feminista a hozzaszolasom mert a reszeg bunkó történetesen férfi? Vagy miért? Meg kellett volna simogatni és egy vacsit készíteni neki nem két hanyas között nem? Idióta"


Köszi a privátot, győzz meg még jobban légy szíves, hogy Neked van igazad. Nincs. (idióta..)

2019. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!