Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátom akkor is playstationözik mikor én ott vagyok?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Imádjuk egymást, de van egy számomra idegesítő tényező a kapcsolatunkban. A barátom playstationje. Már az első hónapban letűzte, hogy: "jobban szeretlek még a playstationömnél is:)":D. Tudom, hogy mielőtt megismert, minden nap órákat játszott a playstationjén, de én ugyanígy voltam a netezéssel, msnezéssel. Én leszoktam. Mikor vele vagyok, nem netezek, mert tudom, hogy nem szereti. Viszont ő még nem szokott le, és ez néha idegesít. Mikor velem van, néha akkoris játszik. Mondtam neki, hogy én akkor unatkozok, ez így nem jó, és mondta h játszak énis v nézzem ahogy játszik. Megpróbálkoztam a játékkal, az egyik játéka tetszik is, és azzal el is játszanék vele néha, de ő azt nem szereti, ő a másikkal akar játszani, így marad az, hogy nézem 1 órán keresztül ahogy játszik. Nekem ez nem megy. Halálra unom magam. Bevágom a durcit, aztán utána ott kérdezget, hogy miért vagyok ilyen, mi a bajom, stb. És ez még nem minden... mikor nálam van, akkoris néha átmegy a bátyámhoz és játszik vele, aztán még ez sem minden: mikor bnőmnél voltunk, akkoris nekiállt játszani és kb 1 órán keresztül játszott. Kezd elegem lenni ebből. Ha játszani akar, akkor meg legalább engedje, hogy menjek haza... Mit kéne tennem? Hogy szoktassam le erről?:S

18/L


2010. júl. 15. 09:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem a barátod a hülye , hanem te amiért ezeket eltűröd. legyen benned tartás és mond meg neki kerek perec hogy vagy te vagy a playstation. csoda hogy eddig birtad...
2010. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tegnap már kiakadtam, beszéltem vele, hogy ez így nem oké, és a végén be is vallotta, hogy igazam van.:D Azért a védelmére szóljon, hogy mikor nincs velem, akkor nem ér rá játszani, vagy dolgozik (nyári gyakszi), vagy a szüleinek segít a családi vállalkozásban, nagyon néha a haverjaival van, de legtöbbet talán velem van. Mikor azt mondja, hogy "holnap nem biztos h tudunk találkozni, mert későn érek haza és fáradt leszek", akkor már sejtem, hogy azért mondja, mert játszani akar... ezért nem is szólok neki, mert jobb így, mintha ott lennék és úgy játszana, haza küldeni meg nem fog.:D Na de akkoris... elég sokat játszik 19 éves kora létére.:S
2010. júl. 15. 09:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Vágd el neki a kábeleket... utánna csak veled fog foglalkozni, hidd el!!! Jó... lehet hogy kicsit haragudni fog... de mást nem tudsz tenni!!
2010. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26 vagyok, órákat játszottam xboxon, bnőm addig olvasott, aztán 1 hétig a géphez nem is nyultam, majd megint elővettem. Mi ugyan együtt éltünk és igy más a dolog... amikor nem éltünk együtt és velem volt sose foglalkoztam mással, szóval érthető hogy szeret játszani, de mikor veled van érd el nála h ne a gép érdekelje...
2010. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
09:20: Te se vagy normális az biztos! Azért nem olcsó mulatság csak úgy elvagdosni a kábelokat, plána ha PS3 van szó!! Ha barátnőm ilyet tenne nem hogy "kicsit" mérges lennék, de meg is fizettetném vele az biztos!
2010. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
mekkora kocka =DDD sztem vagy hagyd ott, vagy tedd féltékennyé. pl legyél vele egyre kevesebbet, menj bulizni a barátnőiddel és őt ne hívd
2010. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
09:29!! Megjött a nagyokos.... Akkor te mondjál valami jobb ötletet, és ne engem kritizálj!!!
2010. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Utolsónál a pont! Ha ezt teszed lesz eredménye.
2010. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem kritizálok! És nagy okos sem vagyok, csak nekem is van PS3 és tudom mi mennyi!
2010. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elvágd a kábeleket, mert azon kívül, hogy tönkreteheted teljesen a z egész gépet, méág téged is agyonvághat az áram, ha a hálózati kábelt vágod és az olló ugyebár vezeti az áramot. Én biztos, hogy a barátod helyében agyon is ütnélek, hidd el soha többé nem fog szóbaállni veled.


Egy elektrotechnikus

2010. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!