Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátom akkor is playstationözik mikor én ott vagyok?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Imádjuk egymást, de van egy számomra idegesítő tényező a kapcsolatunkban. A barátom playstationje. Már az első hónapban letűzte, hogy: "jobban szeretlek még a playstationömnél is:)":D. Tudom, hogy mielőtt megismert, minden nap órákat játszott a playstationjén, de én ugyanígy voltam a netezéssel, msnezéssel. Én leszoktam. Mikor vele vagyok, nem netezek, mert tudom, hogy nem szereti. Viszont ő még nem szokott le, és ez néha idegesít. Mikor velem van, néha akkoris játszik. Mondtam neki, hogy én akkor unatkozok, ez így nem jó, és mondta h játszak énis v nézzem ahogy játszik. Megpróbálkoztam a játékkal, az egyik játéka tetszik is, és azzal el is játszanék vele néha, de ő azt nem szereti, ő a másikkal akar játszani, így marad az, hogy nézem 1 órán keresztül ahogy játszik. Nekem ez nem megy. Halálra unom magam. Bevágom a durcit, aztán utána ott kérdezget, hogy miért vagyok ilyen, mi a bajom, stb. És ez még nem minden... mikor nálam van, akkoris néha átmegy a bátyámhoz és játszik vele, aztán még ez sem minden: mikor bnőmnél voltunk, akkoris nekiállt játszani és kb 1 órán keresztül játszott. Kezd elegem lenni ebből. Ha játszani akar, akkor meg legalább engedje, hogy menjek haza... Mit kéne tennem? Hogy szoktassam le erről?:S

18/L


2010. júl. 15. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kifizettetni? Ugyan! Ha ezek után még azon rágódna hogy jaj a ps-nek annyi akkor nekünk is ennyi lenne.. mert ez így nem élet úgysem hosszú távon.. Senkinek nem tetszene ez. L
2010. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én egy percig se gondoltam komolyan, hogy elvágom, tehát nem tudom, miről beszéltek.:) Amúgy PS2je van. Elhagyni ezért nem fogom, mert szerelmes vagyok, de ezen valahogy változtatni kéne. Lehethogy az lesz, amit az egyik válaszoló írt, hogy hanyagolom, féltékennyé teszem.:D
2010. júl. 15. 09:52
 13/19 anonim ***** válasza:
azse mkocka:D(Y) tök gáz hagyd elXD
2010. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 0688 ***** válasza:

ha az az xboxom kábeljét vágná el....szájon is vágnám...

amúgy meg nemjátszom mikor ittvan tehát...

2010. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

hát a gépben kárt ne tegyél maximum rejtsd el és ajánld fel hogyha veled foglalkozik kiadod vagy valami.

ha bántod a gépét bármi megtörténhet ne kocáztasd a korai halálod

2010. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hát nekem a volt bnőmmel úgy volt hogy beszélgettem vele amikor meg laposodott a beszélgetés akkor elugrottam játszani de megmondtam menyit mindíg azt mondtam kb 1-tán másfél óra (ebből lett a 2 de itt is bocsánatot kértem stbstb) utánna újult erővel tértem vissza a beszélgetésbe


az elektroteknikus írása tetszikxD

16/F

2010. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Már letisztáztuk, hogy NEM teszek kárt a gépében!
2010. júl. 15. 11:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Sztem azért nem kocka valaki, mert idegbeteg lesz ha tönkreteszik a többtízezres gépét... és nem is ez a megoldás erre a problémára.. itt olvastam egy jót.. húzd ki rejtsd el és mond neki, hogy ha foglalkozik veled visszakapja :D de vmi jó kis vicces játékkal csalogasd magadhoz :D sok szerencsét
2010. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csábítsd el a játéktól:) Az én barátom imád pókerezni és volt egy időszak mikor engem is bosszantott ez a dolog..aztán fogtam magam és elcsábítottam a géptől..most is szokott néha játszani mikor vele vagyok,de lényegesen kevesebbet..már csak azért is mivel megmondtam neki.Hagyd őt néha,ha túlzásba viszi,akkor pedig használd a fantáziádat;)


19/L

2010. júl. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!