Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem, hogy a pasim folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a pasim folyton csal engem, lehet pszichopata az alábbi okok miatt?

Figyelt kérdés
Mesterien hazudik arról, hogy hova megy, miért, szemrebbenés nélkül. Én még ilyet a filmekben sem láttam..Manipulál, próbálja rám terelni a gyanút. Egoista és külsőre nagyon megnyerő. Sokszor kiráz tőle a hideg, és nem jó értelemben. Aláássa az önbizalmam amióta vele vagyok.
2019. szept. 21. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább te vagy a pszichopata, ha csak úgy rá akarod húzni a jelzőt valakire.
2019. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Csal, és te személyiségrajzot készítesz, ahelyett, hogy elhagynád.


Ki a beteg mentálisan? Szerintem egyértelmű.

2019. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha rájöttél, akkor már nem itt kéne kérdezgetni. Szépen kirúgni az ajtón kívülre, ahová való. Ellenkező esetben inkább téged tartanak majd pszichiátriai esetnek. Ahogyan elnézem, lehet benne valami. Normális nő már cselekedett volna.
2019. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát te sem vagy 100-as , és ezek után te még együtt vagy vele :)


Igen persze tudom nagyon szereted ő volt életed nagy szerelme....

2019. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Savlekotő ***** válasza:
50%
Tipikus híradó alapanyag vagy.
2019. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És miért vagy vele? De komolyan!
2019. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindezt tudod, és kiráz tőle a hideg, mégis miért nem úgy írtad, hogy expasid? Teljesen mindegy, ő micsoda, kicsoda, nem a te dolgod megváltoztatni, lehet nem is lehetséges. Inkább foglalkozz magaddal, és hogy minél messzebb kerülj tőle.
2019. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na most hagytam ott egy ilyet. Hány éves a tied?
2019. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!