Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam a férjem tudomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam a férjem tudomására, hogy pszichopata?

Figyelt kérdés

Külön élünk, de jobb híján egy lakásban, tehát eléggé ki vagyok neki szolgáltatva.

Most ért a felismerés, hogy ő tulajdonképpen egy pszichopata, miután összevetettem a jellemét ezzel az analízissel: [link]


Rengeteg az egyezőség.



2019. jan. 30. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
És?Ha az,akkor rohadtul nem fogja érdekelni mivel szembesìted.Amùgyis lehet tudja magáról.Már ha az.
2019. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy pszichiáter, hogy diagnosztizálj embereket, mert ezt még nekik is nehéz megállapítani. Ettől függetlenül, lehet, hogy az.


Szerintem sehogy, mint olvastad, úgysem fogja elfogadni. Inkább próbálj meg ebből az élethelyzetből kilépni, a hátad mögött hagyni és mással foglalkozni. Nem vezet sehová, hogy netes oldalakon analizálod a volt párod a saját sértettséged miatt. Inkább tanulj ebből, hogy legközelebb ne ess ilyen hibába.

2019. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%
na most gondolj bele, minden picit is értelmesebb ismerősöd, téged akart felhomályosítani, hogy te meg hozzámentél egy pszichopatához. A legtöbb ilyen nő meg jellemtelen gyenge emberke...na, most ehhez mit szólsz? :D
2019. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy, nincs is èrtelme. Inkább arra koncentrálni, hogy minèl hamarább kikerüljön ebből a helyzetből, ès teljesen külön tudj költözni.
2019. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%
Azt szokták mondani, hogy zsák a foltját.
2019. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Bírom ezeket a netes diagnosztizálásokat, már 25 évesen leszoktam erről... nem vagy képzett pszichológus hogy minden lehetőséget számba vess, és azzal sem vagy tisztában ez mennyire veszélyes...

Általános közröhely már, hogy mindenki aki neten diagnosztizálja saját betegségét, biztos hogy ott lyukadsz ki, hogy rákos vagy, vagy valami halálos kórban szenvedsz, és az is általános közröhely már, hogy mindenki pszichopata ha egy ilyen tesztet végig néz...


Ezek számomra ugyanolyan bedőlések, mint azok a hírek amiket hallani, hogy öreg mamikét felhívják suhancok és beadják az unokájuk bajba jutott azonnal fizessen nagyobb összeget... hát aki ennek bedől...


Persze, mivel nem ismerlek, lehet pont a ritka kivétel vagy és tényleg a férjed egy pszichopata, de én mér baromi magas fenntartással kezelem az ilyen netes "felismeréseket"... Mivel nagy százalékban téved az átlag halandó... és ezt már az angol nyelvkönyvben is mint téma szerepel. Tehát közhely...magyarul ennek ne dőlj be, vagy ha érdekel a pszichopata, olvass a témában könyvet és ne cikket. Mert az nulla tudást és felismerést ad.

2019. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

A, lehetőség:

- Drágám, pszichopata vagy!

- Na, pakold a cuccaid!

B, Nem foglalkozol vele, de megpróbálsz minél előbb elköltözni.

2019. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Mièrt is lettünk lepontozva, mert azt írtuk nincs èrtelme a fejère olvasni?

1. Nem biztos, hogy az. Biztos, hogy van valami szemèlyisèg zavara, ha sok az egyezősèg, meg te sem vèletlenül kerestèl rá. De ettől ez mèg csak gyanú, orvosi feladat a diagnosztizálás.

2. Mèg ha igazad is van, pont azèrt mert így van, eleve el sem fogja fogadni a diagnózisod, a pszichopata szemèlysègzavarra nincs kezelès sem, legalábbis hasztalan. Szóval hiába vagy elszenvedője, nem változtatna az ègvilágon semmin, lehet, hogy csak tovább rontanád a helyzeted.

Szóval tènyleg azon dolgozz, hogy minèl hamarább teljesen megszabadulj tőle.

2019. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Mért nem a fészbukon csiáltadmeg a pszichpata tesztet? Ott csak egy gombnyomás és megmondja a tutit.


Te most ezt komolyan gondolod? Téged sem az eszedért szeretett.


A munkahelyen rendszeresen csinálnak pszichológiai tesztet mert fegyveres szervezetnél vagyok. Több száz kérdés, 2,5 óra van rá adva. Utána 3 szakember végzi a kiértékelést órákig.

Te aztán tudod a tutit.

2019. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

5-ös, meg azt is mondják, hogy magyar magyarnak farkasa. Lehet benne valami.

Én elhúznék egy pszichótól, tetragenyó pl nem tudja, de olyan szinten meg tudják játszani magukat hogy el sem hiszed. Simán besétál a csapdájába még egy tapasztalt nő is.

Nem úgy megy, hogy már az első randin pofonnal köszön.

2019. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!