Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom jelentős összeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jelentős összeget örökölt, azóta megváltozott, mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, kezdetben szerény anyagi körülmények között éltünk, de mindketten rengeteget dolgoztunk (én főleg), hogy megteremtsük az alapokat.

Így lett egy 50%-ban hitellel terhelt lakásunk és egy 80%ban önerőből vásárolt újautónk.

30on egykét évvel túl, terveztük a gyermeket is, azonban váratlanul meghalt egy közeli hozzátartozója és igen jelentős összeget örökölt. Azóta (3 hónap) teljesen megváltozott.

Nem őszinte velem, az örökségről is csak amiatt tudok mert a legjobb barátnője a munkatársam. Állítólag ingatlanba fektetne Budapesten, ezt magyarázná a magas telefonszámla amire azt mondta, munkahelyi vezetőváltás miatt többet telefonál a kolléganőivel.

Bár vásárlási láz nem tört ki belőle de múlt héten két hatalmas bevásárló szatyornyi új ruha felejtődött a csomagtartóban. Eddig alig vásárolt ruhákat, csak a szükségeseket. Nem tettem szóvá, szerintem nem is tudja hogy láttam.

Fodrász, műkörmös egyre gyakrabban, a pénzről is többet beszél általánosságban. A szexuális életünk lassan csökkenő tendenciát mutat amit a munkahelyi stresszre fog (heti 2-3 alkalom az eddigi 4-5 helyett).

Nem tudom mitévő legyek mert hivatalosan nem tudok semmit, a barátnő információi hitelesek de nagyon hiányosak, másik pali nem hinném hogy képbe jött eddig, a felettesei szinte kivétel nélkül nők vagy túl idősek.

Mire számítsak? Úgy érzem nem tudok tenni semmit ezellen és egyszercsak le fog lépni. Az autó és a lakás az én nevemen van, a hitellel együtt.


33F



2019. szept. 21. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Mondd el, hogy milyen változást látsz rajta, ami nem tetszik.
2019. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
8 év után azért ezeket el lehet mondani, hogy mi nem tetszik neked.
2019. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami nem.tetszik neki benned vagy már nem.szeret. Lehet a biztonság vagy a félelm a maganytol miatt1nem.lépett eddig. Ülj le vele tisztazzatok.Ha vege vége,nincs mit tenned.
2019. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt irhatom,hogy beszélj vele,utána majd meglátod hogyan tovább.
2019. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi van akkor, ha a legjobb barátnő csak terel és azt mondja, hogy örökség, de közben egy pasi van a háttérben? Túlságosan furcsa amit csinál, titkolózik, vásárolgat, hazudozik, magas a telefonszámlája.

Nyisd ki a szemed jobban. Sajnos sokan vannak olyanok akik mesterien tudnak hazudni, főleg azok akikből ki sem néznéd. Ez tapasztalat.


De ha tegyük fel, hogy nincs senkije és téged ebből kihagyott, akkor egy nagyon önző számító nőnek tartom, aki elfogadta, hogy te sokat dolgozol és megteremted az alapokat, de amikor rajta lenne a sor, megtartja magának. Az is igaz, hogy az örökség magánvagyon, de az hogy a párjának nem vesz valami ajándékot vagy nem lepi meg valamivel ami örömet okozna neki, hanem inkább hazudozik, szerintem nagyfokú önzőségre vall. Viszont elgondolkodnék, hogy ha bajban lennétek valamikor, hol lenne ő?

2019. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Félrek@r! Tapasztalat..
2019. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!