Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megvaltozott a parom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megvaltozott a parom, ki mit tenne?

Figyelt kérdés
3honapja vagyunk egyutt,az elejen nagyon kedves figyelmes udvarias volt.egy igazi alom.ugy ereztem igazi kincsre talaltam.de az utobbi egy hetben a poklot allom ki.megigeri hogy jon,felhiv az utolso pillanatban hogy megse jon,eddig mindig irt,hivott,most ha felhivom nagyon rideg es lerak h dolgozik es siet,egyik nap azt mondja hogy elvisz hetvegen egy mini nyaralasra majd masnap azt mondja hogy meggondolta magat.ha hiv valaki telefonon es o epp keres es nem veszem fel neki akkor elszamoltat h kivel es mit beszeltem.en vagyok a hibas mindenert es esedeznem kell a bocsanataert.el vagyok keseredve.hol van az akit en megismertem...
2019. júl. 19. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Menekülj amig lehet!
2019. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Eddig tartott a felvett szerep. Még kérdés, hogy mit csinálj?
2019. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Megdugott ennyi
2019. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Eddig tartott a beetetés, most kezdi mutatni az igazi arcát. 3 hónap még semmi, még most menekülj, amíg nem sérülsz akkorát..
2019. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Azonnal hagyd ott!
2019. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha úgy élsz ahogy írsz, akkor simán lehet, hogy megtudott rólad valamit, ami miatt már nem vagy annyira nagy kincs:)
2019. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valamiért kiábrándult, vagy ez a valódi arca és a három hónap csak maskara és beetetés.

Mindenesetre menekülj!

2019. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy nullanak erzem magam.emberileg es mindenhogyan..megalaz es bant,aztan megcsokol es mondja hogy ha jo leszek megbocsajt,de most utal
2019. júl. 19. 13:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem meg játszotta magát és most mutatta ki a valódi arcát. Az exem olyan volt mikor együtt voltunk ha volt mi megbeszélt progi akkor nem szólt ment csinálta dolgát. Én meg mint egy hülye mentem utána szó szerint. Elmentem hozzá hogy mostakkor mi van és mégő volt besértődve. Mindig azt Mondtahogy majdszól. Bunkón viselkedett. Ha meg ha én sértődtem be akkor meg érdekes módon tudott jönni normális volt. De ennek sem volt értelme mert utána ugyanolyanná vált bunkó volt utána is. Meguntam és doptam.
2019. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szakítottam vele még ő jött utánam. Már aludni sem hagyott müszak után holt fáradt voltam. De addig amíg én kinlodtam hogy legyen vmi közös program akkor nem nem ez volt. De már így utólag látom hogy az elején kellett volna szakítani. Jobban jártam volna. De utólag okos az ember.
2019. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!