Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El mondjam neki hogy nem vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam neki hogy nem vele volt az első?

Figyelt kérdés
Barátommal eggyütt vagyok 1 éve, ez most a 2. Kapcsolatom. Előző barátommal lefeküdtem részegen, de épp hogy elkezdük leáltunk mert nem akartam, aztán ez most lehet higy gáz lessz elkeztem sírni meg ordítani mint egy kisgyerek gyerekek. Korainak éreztem és nem is szerettem úgy őt. De már nem tudtam mit csinálni túl voltam rajta. Mostani barátommal volt egy tökéletes éjszakám pár hónapja. És ő úgy tudja hogy vele volt az első. Nekem vele számított elsőnek, vele volt az első éjszakám és az igazi is egyben. De egy ideje lelkiismeret furdaládsom van mert hazuttam neki:/ Pár napja nem tudok másra gondolni. Hogyan mondjam ezt el neki? Segítsetek kérlek! Félek hogy elveszíteném de már nem bírom tovább. Mindennél jobbam szeretem őt.
2019. szept. 21. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Így mond el neki. Mond azt, amit ide leírtál, hogy neked vele számított elsőnek, stb.
2019. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

Csak majdnem fél év után ha ezt így be nyögöm neki, nagyon negatívan fog rá reagálni.

Helyes írási hiábért most offolhattok nyugodtam!

Vissza néztem és hát ja.

Feszült voltam mikor a kérdést írtam.

És még mindíg az vagyok.

2019. szept. 21. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ezen most minek rágódni? Ez olyan erőltetett problèma. Túl jó minden, aztán

Valamiből feszkót kell csinálni? Tènyleg nem èrtem.

2019. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

1, ez nem a tini kategória

2, teljesen felesleges elmondani. Egyrészt balhé lesz, mert hazudtál, másrészt úgy sem ez a fiú lesz életed párja. Ahhoz még gyerekek vagytok.

2019. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

18 éves vagyok, és vele tervezem a jövőmet!

Egyszerűen nem tudok ebbe az egészbe beletörődni.

Lehet hogy depressziós lettem.

2019. szept. 22. 07:59
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy 18 èvesen te mit tervezel, az egy dolog. Hogy mit hoz a jövő, az meg egy másik.

De ez a problèma mindentől függetlenül nagyon gyermeteg...

2019. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!