Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a lenti esetben? (barát/barátnő/ex)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre az alábbi esettel kapcsolatban. Ti mit tennétek?

Adott Kinga, aki kb 2 évig járt Józsival, majd szakítottak, mert Kinga megcsalta, ettől függetlenül továbbra is tartották beszélgetés szinten a kapcsolatot.

Eltelt pár év, Kingának lett egy komoly barátja (Endre), akit nem csalna meg, és Józsinak is lett egy komoly barátnője (Anna). Ekkor megszakadt Kinga és Józsi közt a kapcsolat, nem is beszélgettek sokáig.

Aztán eltel kb 2 év, és egyszer csak Józsi újra elkezdett beszélgetni Kingával. Kingát ez nem zavarta, sőt, jobban szeretett vele dumálni, mint bármelyik más barátnőjével, és zavarta is, hogy évekig nem tartották a kapcsolatot.

Egy napon Józsi mondta Kingának, hogy találkozzanak. Kinga elmondta Endrének, hogy elmegy Józsival egy kajáldába. Endre ezt nem nézte jó szemmel, mert nehogy már Kinga találkozgasson az exével, de Kinga ezt nagyjából leszarja, mert ő úgy is találkozni fog vele.

Kinga este találkozott Józsival, ettek, majd a kajálás végeztével, késő este elindultak. Kinga fázott és fáradt is volt, ezért felmentek Józsival ketten egy lakásba olyan célból, hogy majd ott folytatják tovább a beszélgetést. Ugyan nem történt köztük semmi, de Kinga fáradt volt és bealudt Józsinál, és csak másnap reggel szólt Endrének, hogy mi történt.


Szóval nektek mi a véleményetek?

Mondja el Endre Annának, hogy a pasija találkozgat az exével?

Szakítson Endre Kingával, amiért kijátszotta a bizalmát?

Nem tennétek semmit, mert nem történt köztük semmi, és ez normális?

Várom a válaszokat! :)



2019. szept. 22. 21:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Mi ez, házifeladat? Én arra szavazok, hogy Endre húzza meg Annát, majd Erikát, majd Csillát s a legvégén Józsit is.
2019. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

Hány évesek vagytok? 16?

Nektek nem kapcsolat való, hanem játszótér. Senki nem tisztel senkit a sztoriban, szóval majd ja felnőttetek, akkor játsszatok kapcsolatosdit!

2019. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Mondja el Endre Annának, hogy a pasija találkozgat az exével?


Mert ismeri? Beszélőviszonyban vannak?

Szerintem ne mondja el.


Szakítson Endre Kingával, amiért kijátszotta a bizalmát?


Én a helyében azt tenném. Amúgy el nem hiszem, hogy nem történt semmi. Gondolom Endre sem. Az más kérdés, hogy aki megcsalta már a párját (gondolom Endre ezt tudta Kingáról), azzal elvből nem jövök össze. Soha nem tudnék megbízni benne.

2019. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez nem feltétlenül szakító ok,de nekem nem tetszene ha az én párom csinálna ilyet. Egyáltalán nem örülnék annak ha az exénél aludna illetve egy lakásban kettesben időt töltenének. Már önmagában a találkozó is kicsit elbizonytalanítana és zavarna. Ha valóban nem történt semmi valószínüleg megtudnánk beszélni és hajlandó lennék tisztázni a történteket.

A lényeg hogy egy ilyen után azért megfordulna a fejemben hogy szeretném-e ezt a kapcsolatot, el gondolkodnék esetlegesen vissza vágyhat a párom az exéhez.. .

2019. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#1: agyhalott barátom, ez egy történet, amire az értelmesebb fajtársaid értékelhető véleményére vagyok kíváncsi.

#2: számodra is kiemelem, hogy ez egy történet, fikció. Felmerült a kérdés, hogy adott esetben ki, mit tenne. Nem gondoltam, hogy mentálisan túl megerőltető feladat elé állítottam a népet.

#3: nem ismeri Endre Annát, de feltételezhető, hogy ha elmondaná neki, akkor többet nem találkozna Józsi Kingával.

#4: köszönöm a választ! :)

2019. szept. 22. 21:16
 6/28 anonim ***** válasza:

Itt csak egy találkozóról irtál. A talalkozgat az meg több talit jelent.

Nem kell a sz@rt keverni egyenlőre.

Kingával meg ha közlöd, egyszerűen csak nem esik jól neked ha ez folytatódna és ez qrvára nem érdekli akkor vagy becsicskulsz, vagy tovabb kell lépni.

2019. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6: én a drasztikus megoldások híve vagyok :D Endre helyében simán felkeresném Annát, hogy mi a véleménye arról, hogy tegnap éjszaka a barátja és az exe egy fedél alatt aludtak.
2019. szept. 22. 21:18
 8/28 anonim ***** válasza:

4: "Ha valóban nem történt semmi..."


Ezt hogyan tudnák bizonyítani?

Mondjuk Kinga és Józsi egybehangzóan állítja. Na és? Ha egy orbitális kefélés volt, ugyanígy mondhatnák, nem?

Fázott a kislány és fölment az exéhez, aki megmelegítette. Életszerűbb, mint hogy hozzá sem ért.

2019. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

1 vagyok, csillagom, édesanyukád jól van? Vasárnap este ilyen fiktív történeteket gyártasz? Kétlem.

a) ha kinga vagy hallgass s esdekelj

B) ha endre vagy rúgd ki kingát

c) ha anna vagy rúgd ki józsit

d) ha józsi vagy akkor húzogasd tovább kingát

2019. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szerintem Endre ne kavarjon bele Anna és Józsi kapcsolatába. Az nem tartozik rá. Ha esetleg közelről ismeri Annát, akkor iránta való becsületből vetődhetne föl, hogy elmondja neki.
2019. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!