Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lánybáratnőmet utálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybáratnőmet utálja a barátnőm, érthető módon. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akit nem muatattam be a barátnőmnek és emiatt utálja a lánybarátomat. Próbáltuk megbeszélni és találtunk megoldásokat de valahogy sosem érzi jól magát. Nem szeretné hogy rossz legyen nekem és ne beszéljek a lánybarátommal de nagyon rossz érzés neki. Milyen megoldást létezik erre a szituációra?

2019. aug. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
"Érthető módon"... perszeee, biztos nem szeretné, hogy ne beszélj vele. Ne legyél már ilyen buta. Baromira azt akarja, hogy a folyamatos durci meg mosolyszünet miatt megszakítsd a kapcsolatot a barátoddal. Le merem fogadni, hogy el is fogja érni a célját, mint ahogy az ilyen betegesen féltékeny, manipulatív, hisztis libák általában.
2019. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Érthető módon? Mit is hibázott a lány barát, hogy Te nem mutattad be? Nem téged kéne akkor utálni?

Egy kapcsolat nem arról, szól, hogy minden mozzanatáról, az élet minden apró részletéről beszámol az ember a másiknak. Gondolom rengeteg barátod, haverod van még, akit nem ismer a barátnőd, de nem problémázik (egyelőre), mert azok fiúk.

Nem gondolom, hogy megoldás kell erre a szituációra. Ha valaki féltékeny és hisztérikus úgyse tudod megnyugtatni. Ma elmar a lány baráttól, holnap a többi havertól, és csak akkor nyugszik, ha teljesen kisajátít. Minden kapcsolatban szükség van magánszférára, különben megfojtjátok egymást.

2019. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Én azért a barátnőd védelmére kelek: nekem is furcsa lenne, ha minden barátodat, családtagodat ismerném már, kivéve azt a titokzatos lánybarátot.


Te rontottad el azzal, hogy nem mutattad már be a legelején, így olyan, mintha el akartad volna titkolni. Így is megoldható, csak sokkal nehezebben.

2019. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

A barátnőd egy önértékelési zavaros, féltékeny és idegbeteg hárpia. Ok nélkül utálja a barátodat, hiszen TE titkoltad el a létezését, TE tehetsz az egészről. De nyilván az a tipikus nő-típus, aki mindenkit gyűlöl, akinek puncija van, mert vetélytársat lát benne. Persze, hogy nem érzi jól magát, hiszen MÉG nem érte el, hogy megszakíts egy barátságot miatta. De el fogja.

Leszavazhatod az én válaszomat is 0%-ra, tudom, az igazság fájdalmas.

2019. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!