Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A sport volt az utolsó dolog, amiért még érdemes volt reggelente felkelnem" - mondta a férj. Feleségek ezen ti elgondolkoznátok, megsértődnétek?

Figyelt kérdés

A férj éveken át sportolt, nem profi volt, hanem szabadidejében. Sérülés miatt fel kell adnia a sportolást. Azt mondta, a sport volt az utolsó jó dolog, amiért érdemes volt reggelente felkelnie.


Nők, bennetek ez mit indítana el, hogy esne ezt olvasni, mit jelenthet? Milyen házasság az, ahol a sport az utolsó jó dolog, és a feleségből, a kapcsolatukból nem tud erőt meríteni, nem az áll az első helyen?



2019. szept. 23. 04:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Rákérdeznék,hogy ezt így szó szerint gondolja e,célzott e valamire,vagy elkenődöttségében mondta csak. Előre nem kombinálok.
2019. szept. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Van neked fogalmad arról, mit jelent egy sportolónak, amikor közli vele az orvos, hogy abba kell hagynia a sportot? Szó szerint összedôl a világ. Az addigi napirendje, ritmusa borul, amit éveken át dolgozott, izzadt, mind semmivé lesz egy pillanat alatt. Sportolás közben kb.ugyanazok a hormonok szabadulnak fel, mint szex közben. Egy nagyon komoly boldogságforrás esik ki a férjed életébôl. Teljesen normális, hogy most el van keseredve. Most hagyd, hadd tombolja ki magát. Pár nap múlva vesd fel, hogy járjatok utána, hogyan tudna mégis visszatérni. Jól néznénk ki, ha minden sportoló abbahagyná egy sérülés miatt... Kb.abba lehetne hagyni a sportversenyek szervezését. Ha igazi sportoló a férjed, talpra fog állni. Megkeresi azokat a szakembereket, akik tudnak segíteni a sérülés helyreállításában és a visszatérésben. Most legyél egy kicsit türelmes és támogató.
2019. szept. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2-es, olvasd újra, amit írtam.

nem sportoló, nem versenyző.


egy ember, aki szabadidejében, de nem minden szabadidejében sportolgatott.

2019. szept. 23. 06:37
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Te nem érted a férjedet. Figyelj rá oda egy kicsit jobban.
2019. szept. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Elég szomorú, hogy így lenézed azt, ami a férjednek ennyire fontos.


Először azt akartam írni, hogy biztos csak retorikai túlzás tőle, de ezek után nem valószínű.

2019. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én értem a kérdező problémáját, mert a hangsúly azon van, hog a pasi szerint ez az utolsó jó dolog, amiért neki reggelente felébredni, vagyis élni volt érdemes.


Akik a kérdezőt savazzák, hogy nem értékeli a férjet, nem böki ki a szemeteket, hogy a férjnél meg a toplista elején a sport állt, és más nem is?


Egy normális, szerető férj azt mondja, fontos a hobbi, de a legfontosabb mégis a feleség, a házasságunk, az a legfőbb jó dolog, amiért élni érdemes, ahol ez a sorrend felborul, ott bajok vannak.


Ráadásul nem is professzionális sportoló volt, akinek ezen múlik karrier, siker, pénz.


Igen, ezen én is felszívnám magam!

2019. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
#6 az biztos, hogy van baj a férjjel is. Nekem úgy tûnik, hogy a két fél (!!!!) elhanyagolta ezt a házasságot. A férjnek a sport lett a fô örömforrás, a feleség nagyon nem érti ezt az örömforrást, nem tud azonosulni vele, nem tud osztozni benne. Ez a meg nem értettség a férjnek is rosszul eshet. Én azt gondolom, hogy nagyon jókor jött ez a sérülés és az azzal járó kényszerpihenô. Csak ügyesen kell kihasználni. Kb.újra meg kell ismerniük egymást.
2019. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

- a házasság nincs elhanyagolva, amúgy meg friss házasság, 2 éve sem tart még (belevítettél sok mindent a válaszodba, anélkül, h. a tényeket ismernéd)

- a feleség figyelmes, rajongva szereti a párját, mindig lehetővé tette és tolerálta ezt a hobbit

- a bibi az, amiről a kérdés is szól, hogy miért érzi úgy valaki, aki szerető házasságban él, hogy nincs más örömforrás az életében

2019. szept. 23. 07:28
 9/13 anonim ***** válasza:

Értem mire célzol.

Kérdezz rá, hogy drágám ne beszélj butaságot! Itt vagyok én neked! Figyeld meg a reakcióját! Az elsőt! Mert az az igazi!

Ha negatív, akkor igazad van. Jogosan esik rosszul. Ha nem, akkor te vagy neki az első, de a hobbi az más. Az egy kikapcsolódás a rohanó világból. Az egy énidő.

2019. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Itt szimplán csak egy eltúlzott reakcióról van szó, amit te félre értettél, ő meg túl reagálta.

Attól, hogy valaki nem profi sportoló, még lehet, hogy ez volt az egyetlenegy hobbija, amit csinált, és most oltári nagy csalódás érte, hogy ezt se csinálhatja, akkor mit fog ő csinálni a szabadidejében?


Hagyd, hogy kicsit rendbe szedje magát, légy vele figyelmes és kedves. Érzelmileg most egy depresszív hangulatban van. Ne támadj rá, mert még félreérthető lesz az egész.


Itt most tulajdonképpen elvették tőle az egyetlenegy játékszert, ez a probléma. Nem kell ezt túlragozni.

Nyugtasd meg, hogy te itt vagy mellette, kitartasz mellette és, hogy minden rendbe fog jönni.

2019. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!