Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"A sport volt az utolsó dolog, amiért még érdemes volt reggelente felkelnem" - mondta a férj. Feleségek ezen ti elgondolkoznátok, megsértődnétek?

Figyelt kérdés

A férj éveken át sportolt, nem profi volt, hanem szabadidejében. Sérülés miatt fel kell adnia a sportolást. Azt mondta, a sport volt az utolsó jó dolog, amiért érdemes volt reggelente felkelnie.


Nők, bennetek ez mit indítana el, hogy esne ezt olvasni, mit jelenthet? Milyen házasság az, ahol a sport az utolsó jó dolog, és a feleségből, a kapcsolatukból nem tud erőt meríteni, nem az áll az első helyen?



2019. szept. 23. 04:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát, ilyen feleség mellett nekem is a sport lenne az egyetlen örömforrásom az életben.
2019. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak egy eltúlzott reakció volt a "vesztesègère". Hiába csak hobbi, akkor is nagyon szerette csinálni, ès rosszul èli meg. Az ember ilyenkor hajlamos túltolni a bánatát.
2019. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én imádok olvasni. Több száz könyvem van, életem nagy részében párhuzamosan jártam két könyvtárba egyszerre. Ha elveszíteném a szemem világát és nem olvashatnék többé.....én is kiborulnék. Én is mondanék olyat, hogy az olvasás volt az egyetlen olyan tevékenység ami értelmet adott az életemnek....mert valahol így is van. Olvasás nélkül nem lennék az, aki vagyok. És nem tudnék úgy megöregedni sem, ahogy majd szeretnék. És ezen egy házastárs sem változtat. Ez egy hatalmas veszteség.

De ettől még nem az olvasás van az első helyen. Legalábbis nem önmagában. Nyilván az emberi kapcsolataimat nem rendelem alá neki.

2019. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!