Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ha a férfi 173 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha a férfi 173 cm magas, ahhoz mit szóltok? Urak, ha ilyen magasak vagytok, az inkább hátrány az ismerkedésnél, vagy más, magasabb férfiakhoz mérve magatokat, vagy sem?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
170 cm vagyok. Sosem mértem magam senkihez. Nem is fogom. Az sem zavart, ha egy hölgy szerint kicsi vagyok. Mondjuk ő 160cm. Mit kell ezzel foglalkozni? Neked sem tetszik mindenki. Valaki azért mert kicsi, nagy, sovány esetleg pufi...
2019. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
# 1 És lett időben tartós párkapcsolatod, mint a többi korodbeli srácnak?
2019. szept. 24. 08:35
 3/8 Bokorugró ***** válasza:
100%
Én 194 cm vagyok, a húgom valamivel kisebb tőlem. De az utóbbi két párja rendszerint mindig egy fél fejjel alacsonyabb volt. Nem gondolnám, hogy a magasság az ami két embert elválaszthatna :)
2019. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 172cm. A férfiak közt alacsonynak számít ezzel, de nálam még így is magasabb. Sose volt gondja az ismerkedéssel, elöttem volt egy hosszú és több rövidebb kapcsolata, sose érezte hátránynak. (mellé olyan "viking" alkat ((egy ismerőse jellemezte így)), alacsony, de széles hát stb)
2019. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
A férjem 160 cm, semmi gondom a magasságával.
2019. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Én nő létemre 175 vagyok, nekem számít, hogy egy férfi milyen magas, mert ez nemcsak a magasságról szól, hanem az egész testét, kinézetét meghatározza.


Aki alacsonyabb, azon az izmok, a pluszkilók is másképp mutatnak.


Mindig a magas, jó kiállású pasik tetszettek, jelenlegi párom 185 cm.


Egy magasabb férfi erőt sugároz, férfiasabban néz ki, és van rá csomó statisztika, hogy a magasabb férfiak a munkaerőpiacon is sikeresebbek.


És a nők körében is!


A kicsi nőknek lehet bejön egy 173 cm-s, de egy magasabb nő fölfele választ, és nincs ezzel baj.


És igen, ismerek sok férfit, akinek ez istencsapása, hogy relatíve alacsony, és nincs olyan kiállása, mint egy magasabbnak, és ettől szenved.

2019. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

171 vagyok, csakis 180cm-en fölüli férfi jöhet szóba.De leginkább a 185-190-esek tetszenek.Nem tudom, kizárólag ők ébresztenek vonzalmat bennem, számokra ők férfiasak.

Próbáltam már 175körüliekkel is randizni, de annyira zavar, hogy nem az az echte nagy termetű, hogy képtelen vagyok nem erre figyelni.

2019. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szar lehet, mert a magasabbak kb. észre se veszik őket, vagy azt hiszik hogy gyerek...
2019. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!