Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nagyon ronda az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nagyon ronda az előny vagy inkább hátrány a komoly kapcsolatok terén?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogy látjátok, de én nagyon csúnya fiú vagyok és határozottan előny!!! De CSAK komoly kapcsolatok terén.

Ugyanis egy csúnya pasinál a lány csak a belsőt tudja megszeretni a másikon és így tartósabb lesz a kapcsolat.

30 éves vagyok és 5 éve együtt vagyok egy átlagos aranyos lánnyal. Nagyon boldog vagyok már 5 éve hogy szerethetem!!

Igaz előtte sose volt senkim ő az első, mert előtte szóba sem akartak állni velem a nők. De jött egy lány aki megszerette a kedvességemet, félénkségemet, önbizalomhiányomat, okosságomat, figyelmességemet stb.

és már a lánykérés állunk. És tényleg csak a belsőmet tudta megszeretni, mert olyan vagyok kívülről és emiatt vagyunk boldogok immár 5 éve!!

Vannak haverok akik, tipikus helyes jó pasik a nők a lábainál hevernek, viszont inkább a külsejét figyelték meg és ezért fél - 1 év után tönkre ment a kapcsolata és nagyon boldogtalanok 30 évesen!

szóval szerencse hogy ilyennek születtem!! Szerintem előny mindképp!!


2015. dec. 4. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg hátrány, mert ha ránézek a páromra, és nem érzek vonzalmat, akkor megette a fene az egészet.
2015. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1es nyilván olyan nőt kell találni aki belső iránt tud vonzalmat érezni, nem a külső iránt,
2015. dec. 4. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt tobbszor ronda parom. De en vonzodtam. Pedig rondanak lattam.

N

2015. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

egy ocsmány kinézet hogy is lehetne egy percig is előny?

max. akkor lenne előny ha farkasszemet néznél 1 késes cigánnyal

2015. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A hétköznapi életben a legtöbb pasinak van családja, feleséggel, gyerekkel, és a legtöbbjük nem mondható szépnek, jóképűnek, sőt némelyik kimondottan randa, mégis van kapcsolata.
2015. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"egy ocsmány kinézet hogy is lehetne egy percig is előny?"


Leírtam hogyan!!, ha valami baj van a szövegértéssel akkor ajánlom pszichológus felkeresését!

2015. dec. 4. 10:21
 7/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

A kérdésedre felesleges vàlaszolni, hisz te magad ìrtad,hogy előnytelen külsőd ellenére van baràtnőd.(mondjuk nem értem.Leìrod mennyire boldog vagy,felteszel egy kérdést. Erre valaki azt ìrja,hogy nem előny a rondasâg,erre te bizonygatod,hogy miért szàmìt előnynek) Semmi értelme a szövegednek,de mindegy.

Csak azt szeretném megjegyezni,(persze csak zàròjelben),hogy a pszichològus és a szövegértés köszönőviszonyban sincsenek.

Ez a szakterület egész mâssal foglalkozik.

De szerintem nincs szövegértési problémàja a Vàlaszolònak,csak leìrta a véleményèt.

2015. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van egy étel ami nagyon finom, de nagyon ronda. Előny hy ronda? Nem. Kevésbé lenne finom ha szebb lenne? Max nem érne annyira meglepetésként. Kisebb valószínűséggel eszi meg valaki előlem. De az étel szempontjából ez nem előny, legfeljebb az én szempontomból. De az biztos hogy az ételt nem az eszéért szeret. Meg egyébként is ki nem szarja le hogy mit gondol az étel?
2016. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!